Успішно!

біхелсі

Для пацієнтів після травм та інсультів: у Луцьку відкрили нове відділення для реабілітації. ФОТО

У стаціонарі на вулиці Гулака-Артемовського, 18, у Луцьку відкрили нове відділення для реабілітації пацієнтів після перенесених інсультів, нейротравм та післятравматичних ушкоджень кінцівок.  

У стаціонарі на вулиці Гулака-Артемовського, 18, у Луцьку відкрили нове відділення для реабілітації пацієнтів після перенесених інсультів, нейротравм та післятравматичних ушкоджень кінцівок.  

Про це йдеться на сайті Луцькради. 

Генеральна директорка медичного об’єднання Лариса Духневич пояснила, що максимально ефективною є реабілітація, яка розпочинається в гострому періоді, і надається безперервно на всіх етапах реабілітаційної допомоги. Донедавна цим займалися фахівці відділення реабілітації медичного об’єднання, яке було створене у 2005 році у складі Волинського обласного центру кардіоваскулярної патології. Нове відділення реабілітації по суті продовжить цю роботу, але у більших масштабах та значно кращих умовах – спеціалізованому приміщенні з найсучаснішим обладнанням та висококваліфікованими фахівцями.



 

Допомога пацієнтам нового відділення надаватиметься за Програмою медичних гарантій. З хворими працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди у складі реабілітологів, фізичних терапевтів, терапевтів мови і мовлення, ерготерапевтів. Для відновлення функцій рук та ніг, реабілітації при інсультах, черепно-мозкових та спинно-мозкових травмах спеціалісти використовуватимуть найновіше обладнання. Ним оснащені зали фізичної терапії, кінезіотерапії, ерготерапії. У відділенні працюватимуть ерготерапевтична кухня, кабінети асистивних технологій, терапії мови та мовлення, психологічної допомоги, індивідуальної реабілітаційної допомоги з фізичної терапії, індивідуальної реабілітаційної допомоги з ерготерапії.

Реабілітаційне відділення облаштоване відповідно до стандартів інклюзивності: має просторі коридори з широкими дверними отворами та поручнями, санітарно-гігієнічні зони для маломобільних пацієнтів. Зокрема, санітарну кімнату, де будуть проводитися відновлення навичок пацієнтів користування душем та ванною. Палати у відділенні – просторі, світлі та зручні для пацієнтів з обмеженням у пересуванні. Наразі тут розгорнуто 40 ліжок для відновного лікування, проте за потреби їх кількість може зрости до 80 і більше.










 

 

 

Додати новий коментар