Успішно!

День народження «Адреналіну»: безліміт на розваги, святковий торт та путівка до Праги

Тільки цього дня, 23 серпня, з 10:00 до 22:00 для відвідувачів – повний «all inclusive»: за всі розваги – лишень 110 гривень!

Сьогодні, 23 серпня, культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» відзначає десяту річницю від дня відкриття.

Вже з самісінького ранку тут чимало відвідувачів, дитячий сміх, гамір та позитивні емоції, що переповнюють відвідувачів створюють святкову та урочисту атмосферу – й не дивно, адже сьогодні з нагоди Дня народження «Адреналін Сіті» запрошує на свято та дарує безліч подарунків.

Тільки цього дня, 23 серпня, з 10:00 до 22:00 для відвідувачів – повний «all inclusive»: за всі розваги – лишень 110 гривень!

«Приходь, розважайся досхочу та отримуй море задоволення й драйву!», – закликали організатори.

Цього дня «іменинник» також запрошує малюків та батьків на святкову анімаційну програму – з музикою, розвагами, кульками та казковими персонажами. Початок о 14:00, опісля – святкова дискотека!

Але ж який День народження без святкового торта?! Усіх присутніх іменинник – «Адреналін Сіті» – пригощатиме солодкими смаколиками.

І, звісно ж, – суперприз: розіграш путівки до Європи серед присутніх на святі о 19:00!

Не пропусти День народження улюбленого закладу!

***

Нагадаємо, вже завтра, 24 серпня, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків святкує першу річницю!

А тому напередодні, 23 серпня, відбудеться відкриття арт-проeкту «Сучасний український символізм», у межах якого будуть представлені твори митців з різних регіонів України.

Також цій події приурочений перший міжнародний «Korsak Cfrving Fest»: упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізають дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою КРЦ «Адреналін Сіті».


 

Додати новий коментар