Чому фуд-корт в «Промені» оформлений у стилі Нью-Йорка. ФОТО

13 Серпня 2019

Фуд-корт «Grand Central», що на четвертому поверсі РЦ «Промінь», – вже не новинка для лучан, і для багатьох став улюбленим місцем для спілкування з друзями на терасі під милуючий захід сонця.

Дехто досі задається питанням, чому фуд-корт у «Промені» оформлений саме в нью-йоркському стилі. Річ у тім, що заклади у Grand Central мають різноманітну кухню: американську, італійську, японську й тайську. Все, як на вулицях Нью-Йорку: фуд-траки та райони різних національностей, де можна і смачно поїсти і на якийсь час переміститись в інший куточок планети. Так і в Grand Central – можна скуштувати не лише традиційні американські страви, а й страви різних країн світу.

«Grand Central food terminal» – така повна назва фуд-корту – оформлений у стилі нью-йоркського вокзалу Grand Central Terminal. Тут і великий годинник, як у центрі вокзалу, табло, на якому не розклад потягів, а розклад кінофільмів Multiplex, гідранти та світлофори, привезені з самого Нью-Йорку, розмальовані стіни у стилі вуличок великого міста, багато зелені, як у центральному парку, та ліфт у стилі потяга.

Grand Central food terminal – це місце не лише для швидкого обіду, а й атмосферного проведення часу разом з друзями чи родиною.

Адреса: просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», четвертий поверх.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter