Чоловіки призовного віку більше не харчуватимуться у соціальних їдальнях Луцька

20 Червня 2022

У Луцьку змінили правила безплатного харчування у соціальних їдальнях. Зокрема пообідати там тепер не зможуть чоловіки-переселенці призовного віку.

Про це повідомляють «Волинські новини» з посиланням на ТРК «Аверс».

На черговому засіданні Луцького міськвиконкому ухвалили нові зміни, що стосуються внутрішньо переміщених осіб. Змінилися правила харчування у соціальних їдальнях. Відповідно до них, право на безплатний гарячий обід матимуть лише визначені категорії громадян. Чоловіки працездатного віку більше не харчуватимуться, пояснила очільниця департаменту соцполітики Луцької міської ради Вікторія Майборода.

«Ця програма діє давно. Спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» і з міського бюджету ми оплачуємо харчування цих людей. Попереднє рішення було ухвалене, що харчуватимуться люди, які прибули з територіальних громад, де тривають бойові дії, або які перебувають під окупацією і внесені до наказу Мінінтеграції за погодженням з Міноборони. Сьогодні було внесено нові зміни. Послугу з харчування будуть надавати жінкам з дітьми до 18 років, дітям до 18 років, особам з інвалідністю і пенсіонерам. Талони на безоплатне харчування в соціальних їдальнях видаватимуть лише цим категоріям громадян. Чоловіки працездатного і призовного віку в соціальних їдальнях харчуватися наразі не будуть», – зазначила вона.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter