Будинок та дача на Світязі: у директорки нацпарку за два роки на посаді з'явилися новобудови

24 Червня 2022

Директорка Шацького національного парку Марія Христецька, яка до цього працювала в обласному управлінні лісового та мисливського господарства на посаді спеціалістки відділу, а також була головною лісничою у Ківерцівському лісовому господарстві, та її чоловік Сергій Маковій, який нині офіційно безробітний, а раніше працював у поліції на рядовій посаді, отримуючи зарплату пересічних держслужбовців, за останні два роки спромоглися звести будинок під Луцьком та дачу у Шацьку.

Про це стало відомо із розслідування 12 каналу, яке вийшло в ефір 22 червня, передає Район.Шацьк.

Зокрема двоповерховий будинок «виріс» у Боратині, розповіли поінформовані джерела. На цих вулицях сотка землі вартує від 2 тисяч доларів, подібні маєтки по сусідству продають за сотні тисяч умовних одиниць. А цей будинок ще й охороняється.

За словами місцевих, ремонтні роботи нещодавно завершились, але поки там ніхто не живе. З джерел 12 каналу стало відомо, що будинок зареєстрований на батька Марії Христецької Володимира Петровича Христецького.

Що ж до дачі в Шацьку, то, кажуть місцеві, вона її за рік звела. Деякі сусіди не на камеру зізналися, що Христецька до своєї дачі збирається зробити добру дорогу: вже є пісок, збоку зрізані дерева, аби не було захаращено. Ставок обтягнули попереджувальною стрічкою. Сам будинок біля лісу, двоповерховий. Поряд з ним – додатково зведене технічне приміщення та дитячий майданчик.

Багато місцевих на умовах анонімності розповідають, що до будівництва дачі керівниці залучались працівники Шацького національного природного парку.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter