Було 73 роки: помер настоятель храму на Волині
Відійшов у вічність настоятель Свято-Петро-Павлівського храму с. Вощатин Володимирської громади митрофорний протоієрей Борис Гідзінський.
20 Травня 2024
Успішно!
Із запровадженням карантину все більше парафій знаходять способи, аби до відправи долучилися всі, хто не може бути в церкві.
Із запровадженням карантину все більше парафій знаходять способи, аби до відправи долучилися всі, хто не може бути в церкві.
У зв’язку з посиленням обмеження свободи пересування та зібрань під час карантину Священний синод «дозволяє проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками, без особистої присутності мирян. Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку».
Так, наприклад, щонедільні трансляції літургії з кафедрального собору Святої Трійці можна дивитися на «12 каналі» та єпархіальній сторінці у фейсбуці.
Більшість прямих включень духовенство веде на сторінках парафій у цій же соціальній мережі. Зокрема, це храми Холмської ікони Божої Матері в Луцьку, Великомучениці Катерини жіночого монастиря Святителя Василія Великого, Святителя Миколая Чудотворця жидичинського монастиря Ківерецького деканату, а також церква Архістратига Михаїла с. Воля-Ковельська Ковельського районного благочиння.
Аби не пропустити прямі трансляції, врадять також стежити за оновленнями на сторінках парафій та священнослужителів.
Також до молитов за подолання коронавірусу, які митрополит Луцький і Волинський Михаїл заохочує вірних проводити кожні три години, можна долучитися через прямий ефір у фейсбуці.
9.00 – чоловічий монастир Святителя Миколая Чудотворця. Трансляція на сторінці «Чернецтво Волині».
12.00 – луцький кафедральний собор Святої Трійці, єпархіальна сторінка «Православ’я Волині».
15.00 – луцька жіноча обитель Святителя Василія Великого, сторінка «Жіночий монастир».
18.00 – домовий храм Усіх волинських святих Волинської православної богословської академії.