Богослужіння онлайн: де можна дивитися прямі трансляції з волинських храмів

26 Березня 2020

Із запровадженням карантину все більше парафій знаходять способи, аби до відправи долучилися всі, хто не може бути в церкві.

У зв’язку з посиленням обмеження свободи пересування та зібрань під час карантину Священний синод «дозволяє проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками, без особистої присутності мирян. Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку».

Так, наприклад, щонедільні трансляції літургії з кафедрального собору Святої Трійці можна дивитися на «12 каналі» та єпархіальній сторінці у фейсбуці.

Більшість прямих включень духовенство веде на сторінках парафій у цій же соціальній мережі. Зокрема, це храми Холмської ікони Божої Матері в Луцьку, Великомучениці Катерини жіночого монастиря Святителя Василія Великого, Святителя Миколая Чудотворця жидичинського монастиря Ківерецького деканату, а також церква Архістратига Михаїла с. Воля-Ковельська Ковельського районного благочиння.

Аби не пропустити прямі трансляції, врадять також стежити за оновленнями на сторінках парафій та священнослужителів.

Також до молитов за подолання коронавірусу, які митрополит Луцький і Волинський Михаїл заохочує вірних проводити кожні три години, можна долучитися через прямий ефір у фейсбуці.

9.00 – чоловічий монастир Святителя Миколая Чудотворця. Трансляція на сторінці «Чернецтво Волині».

12.00 – луцький кафедральний собор Святої Трійці, єпархіальна сторінка «Православ’я Волині».

15.00 – луцька жіноча обитель Святителя Василія Великого, сторінка «Жіночий монастир».

18.00 – домовий храм Усіх волинських святих Волинської православної богословської академії.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter