BLOG на нічку: «зміїне кубло, або, як їх зазвичай називають – подружки»

22 Жовтня 2019

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте роздуми про жіночу дружбу від волинської інстаблогерки @merin.cv.

Допис про взаємини у дівочих компаніях вона опублікувала на своїй сторінці.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Зміїне кубло або як їх зазвичай називають – подружки.

Моє скептичне відношення до дівочих компаній для мене повністю виправдане власним досвідом. Я була частиною різних компаній і бачила це все з середини. З ними можна посміятись, випити, поговорити про колишніх чи обісрати когось, що роблять, насправді, всі, але завжди потрібно бути готовим до того, що, як тільки ти переступиш поріг, тебе також почнуть поливати лайном. Такі «подруги» з тобою лиш тоді, коли в твоєму житті наступає полнєйший треш. Радуватись з тобою за якісь досягнення ніхто не буде. Прастітє, але то так.

Така атмосфера висмоктує всю енергію і насичує негативом аж до кінчиків пальців. І знаєте, якою б хорошою людиною ти не була, але в тому середовищі ти стаєш частиною зміїного кубла і теж починаєш перехожим рекомендувати «жерти на пів відра менше», або щось в цьому роді.

Поливаючи лайном когось, вони просто самостверджуються і відчувають себе на їхньому фоні більш впевнено. І свідомо чи підсвідомо це робить кожен. Просто хтось це виражає в агресивній формі, а хтось лиш веде внутрішній діалог.

Я не веду до того, що неможливо спілкуватись з дівчатами. В мене є @ireeey.bo, яку я дуже люблю і людинка, з якою я вже роки два не спілкуюсь, але ніколи нічого поганого про неї не говорила, бо люблю її всім серцем.

Взагалі з дівчатами дуже складно, в усіх планах. Це як з хлопцями – вміти відділяти мудака від хорошого, а тут – сук (прастітє) від хороших і щирих людей.

Головне – навчитись відчувати це і не тільки не впускати в своє життя це лайно, а й вміти викидати його з життя, якщо відчуваєш, що воно там є.

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter