BLOG на нічку: п'ять правил, які здатні кардинально змінити життя

26 Вересня 2023

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте допис тренерки з особистісного розвитку Надії Рогозіної про п'ять правил, які здатні кардинально змінити життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BLOG НА НІЧКУ: «Я ЗАКЛИКАЮ ПОДУМАТИ, НАСКІЛЬКИ СИЛЬНО ВИ ХОЧЕТЕ ОБРОБЛЯТИ ФОТО»

***

1. Перш ніж сказати, слухай!

Як часто, поки інша людина говорить, ви не слухаєте, а прокручуєте в голові те, що слід далі сказати вам? Це розмова двох глухих. Спробуйте спочатку слухати. Ви здивуєтеся, як по-іншому почнуть складатися ваші стосунки.

2. Перш ніж витратити, зароби!

Це найважливіше правило фінансового зростання. Витрачаючи гроші наперед єдине, що ви робите – копаєте глибше свою фінансову яму. Якщо вам бракує грошей на щось, чого ви хочете, витрачайте час і сили на те, щоб заробити більше, а не на те, щоб знайти, де позичити.

3. Перш ніж написати, подумай.

Це стосується всього: від коментаря в інтернеті до заповіту. Перш ніж написати, подумайте: а чи хоче хтось це прочитати?

4. Перш ніж здатися, спробуй!

Як часто ви наперед приймаєте рішення про невдачу? Уявіть, якби ви зробили так у всіх випадках, коли вам таки вдалося. Що було б з вашим життям?

5. Перш ніж померти, живи!

Скільки життя у ваших днях? Сьогодні більше ніколи не повториться. У вас завжди є тільки один шанс його прожити... Що це для вас міняє?

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter