Успішно!

BLOG на нічку: «Мій наречений - військовий і у нього є коханий. Але я мушу вийти за нього»

Мій наречений - військовий і у нього є коханий. Але я мушу вийти за нього

Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» читайте зізнання 33-річної кримчанки Лєди Космачевської, яка живе у Києві.

Дівчина на своїй сторінці у Facebook публічно оголосила, що виходить заміж за українського військового, у якого вже 15 років є коханий чоловік.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Які часи, така і наречена.

Вчора я отримала пропозицію. Сьогодні я її прийняла. Я стану дружиною військового. Не тому що кохаю його, а тому що президент моєї країни Володимир Зеленський дотепер не відповів на запит суспільства виражений в законний спосіб шляхом підписання петиції про одностатеві шлюби.

Я стану дружиною військового, який добровільно погодився захищати Україну і робить це від початку повномасштабного вторгнення. Я беру на себе відповідальність за пошук, упізнання, поховання, повідомлення родичам та знайомим. Це я, за необхідності, скажу лікарю, що мій чоловік хотів стати донором. Це я не буду просити священника про відспівування, бо мій чоловік цього не хотів. Це я виконаю його останню волю і я зустріну його перша, коли він повернеться з перемогою.

Це не те, що я хотіла б робити. Не мала б робити. Бо кохаю іншого і він теж військовий. Я хочу стояти в нього за спиною, я знаю кожен сантиметр його тіла, я хочу завжди знати де він. Я знайду його де завгодно, чого б це не вартувало. І це право я можу мати законно, а тисячі українців та українок - ні.

В мого майбутнього чоловіка є чоловік. Вони разом 15 років. Але в юридичній площині України його не існує. Це несправедливо, страшно, боляче. Це забирає надважливе з життя одностатевих пар.

Сьогодні я вирішила стати дружиною, бо люблю свою країну і сподіваюсь, що вона любить всіх своїх громадян достатньо, щоб піклуватися про них всіх, не розділяючи за гендером та сексуальною орієнтацією.

Додати новий коментар