БДСМ та хентай: яке порно дивляться волиняни

17 Листопада 2020

З'ясували, де на Волині впродовж 2020 року найбільше відвідували порносайт PornНub.

Google Trends вирахував, де найбільше виконувався відповідний запит у співвідношенні до загальної кількості запитів у Google. «Рейтинг» створюється за 100-бальної системою, – пише «РадіоТрек».

Отже, цьогоріч на Волині PоrnHub найбільше переглядали жителі Нововолинська. Слідом йде обласний центр Луцьк, далі – Володимир-Волинський, у місті Ковель і селі Гірка Полонка відео з цього сайту дивиться відносно однакова кількість жителів.

Пошуковий термін «порно» має чималу кількість запитів: найпопулярніший – у селі Гута-Камінська. А також у селах Запілля, Бихів, Звиняче та Рудка Козинська.

Найпопулярніші запити, у яких є слово «порно», на Волині не відрізняються оригінальністю. Переважно шукають щось на кшталт «порно онлайн, фільми, «руське» порно, скачати» і т.д. Зате можна поглянути запити, які протягом року стали популярнішими. Справжній прорив стався у запитів «порно 2020» і у «порно з сюжетом». Також набувають популярності різні варіації написання «порн хаб» (хап, хуб тощо). Шукають «порно молоко», «порно света», «порно ботинок», «порно 666». Наприкінці списку: порнокастинг, порноісторії.

Пошуковий термін «секс» найбільше вводили в селах Марковичі, Гута-Камінська та Запілля. Як не банально, але цей простий термін гуглять досить часто. До слова, слово «секс» займає на Волині 7-ме місце за популярністю у пошуку картинок.

Серед жанрів в українців популярні «хентай» і «БДСМ», то його найбільше гуглять у Луцьку. Інших населених пунктів Google не показує через низьку кількість запитів.

Сам PоrnHub займає 9-те місце серед запитів, які набирають популярності у Волинян останнім часом.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter