Барбекю, дискотека та світлове шоу: у Луцькому НТУ відгуляли ювілей. ФОТО

05 Липня 2021

Днями Луцький національний технічний університет відзначив ювілей – 55 років з дня заснування. З цієї нагоди у виші влаштували справжнє святкове диво: торт, феєрверки, фудкорти та грандіозний концерт. На свято завітали улюблені випускники, талановиті студенти, досвідчені науковці й педагоги, іноземні делегації, представники влади та чимало поважних гостей, йдеться на сайті університету.

Розпочався захід з традиційних урочистостей. Перш за все, привітала гостей свята та колектив університету ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала колегам і партнерам за підтримку у розвитку університету та освіти і науки на Волині в цілому. За її словами, за 55 років кардинально змінився світ і такі ж разючі зміни відбувалися у Луцькому НТУ. Нині ж, завдяки науковцям та «технічному розуму», університет може по праву називати себе полюсом росту для кожного.

«Давайте згадаємо світ, Україну, Луцьк 55 років тому. Тоді особисті авто були рідкістю, про мобільні телефони ніхто і не уявляв, а про інтернет ніхто не думав, але за 55 років це все стало реальністю, це стало нашим сьогоденням. Це зробив «технічний розум» і відповідно, ми сьогодні є тим осередком технічного розуму на Волині. Пишаємося цим і вважаємо себе частиною зрушення і прогресу», – наголосила керівниця вишу.

Ірина Вахович пригадала основні моменти становлення університету і представила колективи факультетів, які нині здійснюють підготовку студентів. Вона ж познайомила присутніх із проректорами та командою людей, завдяки яким університет продовжує розвиватися і досягати висот у міжнародній, проєктній, науковій діяльності.

Згодом, науково-педагогічний колектив та працівників ЛНТУ відзначили почесними грамотами і подяками різних рівнів, а окремі із науковців були удостоєні почесних звань.

Привітати університет із річницею прибув Митрополит Луцький та Волинський Михаїл, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, а також представники Міністерства освіти і науки України, керівництво Луцької районної ради, представники різного роду державних та громадських організацій і структур. Серед поважних гостей іноземні делегації та керівна ланка партнерських ЗВО. Зокрема, привітала ЛНТУ із ювілеєм проректорка ВНУ ім.Лесі Українки Наталія Благовірна, яка подарувала повне академічне видання творів Лесі Українки, а також ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський і багато інших.

Окрім того, власні ювілеї цього дня відзначили кафедри ЛНТУ. Зокрема, з нагоди 45-ої річниці від дати створення привітали колектив кафедри будівництва та цивільної інженерії; 35-ої річниці – кафедри автомобілів і транспортних технологій; 30-ої річниці – кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, а також кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я і кафедри матеріалознавства.

Увесь захід відбувався на парковій території університету, тож гості мали можливість посмакувати стравами з мангала чи свіжим квасом, скуштувати страви польової кухні та насолодитися яскравим концертом. Сюрпризом для усіх став виніс 15-кілограмого торта від ректора та світлове шоу.

Для гостей свята була підготовлена феєрична розважальна програма за участі військового оркестру, відомої луцької співачки Галини Конах, учасника шоу «Голос країни» Юрія Матвійчука. На святковій сцені виступили талановиті студенти ЛНТУ, Заслужений артист естрадного мистецтва України та начальник відділу молодіжної політики і соціокультурної роботи ЛНТУ Сергій Скулинець, ансамбль танцю «Юність». Відвідав захід усім відомий співак та випускник Луцького НТУ Олександр Положинський, святкову атмосферу створював ведучий Роман Скулинець, а запальну дискотеку влаштував DJ Slavniy.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter