Балкони Луцька: вулиця Рівненська. ФОТО

26 Листопада 2020

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

«Таблоїд Волині» переконаний, що дизайни, кольори та фактури луцьких балконів можуть розповісти багато про історію міста та його жителів. Наприкінці листопада ми прогулялися Рівненською. Незважаючи на довжину вулиці, балконів на будинках тут зовсім небагато. Фото найцікавіших зібрали для вас!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Коментарі

123

Жах ! Як в трущобах ! Сіро , обдерто , хто як...ні щоб охайно, з квіточками ....

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter