Балкони Луцька: вулиця Львівська. ФОТО

20 Липня 2021

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БАЛКОНИ ЛУЦЬКА: ВУЛИЦІ СУХОМЛИНСЬКОГО ТА ЛИПИНСЬКОГО. ФОТО

«Таблоїд Волині» продовжує подорожувати Луцьком і закарбовувати на фото «балконну» романтику міста. Цього разу ми відправилися на вулицю Львівську. Хоча чималу її частину займає приватний сектор, у нечисленних багатоповерхівках можна побачити цікаві балкони. Які з них потрапили у наш фотооб'єктив – дивіться далі.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter