• банер чікос

Балкони Луцька: вулиці Сухомлинського та Липинського. ФОТО

24 Травня 2021

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БАЛКОНИ ЛУЦЬКА: ВУЛИЦІ ШОПЕНА, ЛІТНЯ ТА НА ТАБОРИЩІ. ФОТО

Черговим місцем, куди ми вирушили в рамках рубрики, стали дві вулиці, приховані за ТРЦ «Порт Сіті» – Сухомлинського та Липинського. Які балкони привернули нашу увагу – дивіться на фото.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

from Луцьк

LOL
шо по приватності

Житель Липинського

Про що стаття?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter