Балкони Луцька: вулиця Дорошенка. ФОТО

22 Липня 2020

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія міста і його жителів. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Багато хто переконаний, що красиві балкони можна побачити лише у європейських країнах, тоді як в Україні вони страшні й старі. «Таблоїд Волині» впевнений, що дизайни, кольори та фактури луцьких балконів можуть розповісти багато про історію міста, а в цьому балконному хаосі – є своя естетика.

Цього разу ми вибралися на вулицю Дорошенка, аби показати, що навіть невеликі вулички можуть приховувати у собі цікаві будинки та оригінальні балкони. Обвитий виноградом і вишнею, схожий на корабель, класичний з мереживом на фіранках і модерний металевий в індустріальному стилі – такими «Таблоїд Волині» побачив місцеві балкони.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter