Балкони Луцька: вулиця Арцеулова. ФОТО

11 Жовтня 2020

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

«Таблоїд Волині» не втомлюється переконувати вас, що дизайни, кольори та фактури луцьких балконів можуть розповісти багато про історію міста та його жителів.

Цього разу ми продовжили досліджувати Привокзальний район і зайшли на вулицю Арцеулова. Там знайшли справжній скарб для тих, хто часто нам пише, що ідеальні балкони в будинку мають бути однаковими. А також не обійшлося без красивих відкриттів, як-от балкон із синім вітражем.

Дивіться, що вийшло!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter