Автокрісла не обов'язкові: речниця луцьких патрульних коментує закон

27 Листопада 2019

Автокрісла для перевезення дітей – не обов'язкові. Про це у коментарі «Таблоїду Волині» розповіла прес-секретарка Патрульної поліції Волині Ольга Бузулук. Жінка пояснює, що закон не визначає конкретний спосіб закріплення дітей при перевезенні в транспортних засобах. Ідеться в першу чергу про те, аби зробити перевезення максимально безпечним.

«Ніхто не каже, що обовязково мають бути автокрісла. Йдеться про спецзасоби. Але це на вибір і розсуд дорослих. Бо вони відповідальні, щоб їх дитина була в безпеці. Головне, щоб дитина віком до 12 років і до 145 см була закріплена належно, зручно, безпечно.

Наразі напрацьовується практика, тому говорити конкретно ми ще не можемо. Поки маємо дві винесені постанови: дитину трьох років везли позаду просто на руках, і двох малих дітей везли позаду без нічого. Це реально грубе порушення і небезпека.

Смішно читати різні недолугі й недоречні коментарі, як будемо вимірювати дітей, важити і так далі. Краще нехай громадяни вмикають здоровий глузд і подбають за безпеку дітей. Бо ДТП може статись вмить. Головне – практика напрацьовується, в процесі інформуватимемо детальніше», – пояснює Ольга Бузулук.

Нагадаємо, що в Україні набрав чинності закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей», який запроваджує нові правила транспортування неповнолітніх пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЗМІНИЛИСЯ ТАРИФИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ У ТАКСІ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Коментарі

гість

Ніхто не каже, що обовязково мають бути автокрісла-дитину трьох років везли позаду просто на руках, і двох малих дітей везли позаду без нічого

Марьяна

Купила адаптер для ременя безпеки, ніхто ще не відмовив в перевезенні в таксі. Дуже зручно і дитині теж

Богдан

В світі придумано і ДОВЕДЕНО В ТЕСТАХ єдиний безпечний "спецзасіб" для перевезення дітей в авто - дитяче автокрісло!!!!!! Не жартуйте з життям своїх дітей - не вигадуйте дурниць!!!! Лікарі потім можуть не встигнути допомогти!!!!!

Таня

Якщо в мене 5 дітей і старий Жигуль як мені їхати з дітьми а їхати обов'язково

Олександр

В мене коннект переобладнаний ременів взагалі немає на задньому сидіні,що потрібно міняти машину?

вячеслав

сыро и не продумано!подобрать на дороге или много детей ,транспорт не для катания а доехать надо и что? тупо. просто чтобы сбрить бабло!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter