Як змінилися тарифи на перевезення дітей у таксі

21 Листопада 2019

В Україні набрав чинності закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей», який запроваджуює штрафи за перевезення дітей в автомобілі без дитячого автокрісла.

Закон був опублікований 19 листопада на сайті парламентського видання «Голос України». За новими правилами, за порушення правил перевезення дітей водій має сплатити штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень), а за вчинення поворного порушення протягом року – 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень).

«Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, як прийняття цього закону вплине на вартість проїзду в таксі у Луцьку.

«Джокер 828» – автомобілі поки що не оснащені дитячими автокріслами.

«Євро таксі Ера» – доплачувати не потрібно, але доведеться попереджати про перевезення дитини, аби диспетчери відправили авто було оснащене дитячим автокріслом.

«Люкс-таксі» – дитячих автокрісел немає і невідомо, коли будуть. Стандартний тариф.

«Морячок» – наразі машини не обладнані дитячими автокріслами, відповідно, доплачувати не потрібно.

«Оптимальне таксі 579» – за перевезення дитини віком до 12 років у автокріслі доведеться доплатити 30 гривень.

«Радіо-таксі» (колишній «Чумак») – окремої послуги, яка передбачає наявність у таксі дитячого крісла немає. Операторка стверджує, що, за новим законом, аби гарантувати безпеку дитині, достатньо скористатися ременем безпеки на дорослому кріслі.

«Хіт таксі» (колишній «Козачок») – доплачувати не треба.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter