Успішно!

Альпініст, дрон, «Волиньобленерго»: у Луцьку шість днів знімали пухнастика з дерева. ФОТО

У Луцьку на дереві поблизу одного з житлових будинків на проспекті Молоді застряг кіт. Бідолаха просидів там шість днів.

У Луцьку на дереві, поблизу одного з житлових будинків на проспекті Молоді, застряг кіт. Бідолаха просидів там шість днів.

Рятувальники зняли тварину у четвер, 13 червня, повідомляє Район.in.ua.

Майже тиждень тому люди помітили кошеня, яке сиділо високо на ялинці, розповідає місцева жителька Тетяна.

«Як згадаю той жалісливий крик, і вдень, і вночі кричало, то аж погано робиться. Ми його і кликали, і навіть хотіли валер’янкою дерево намазати. Бо в інтренеті читали, що так кіт може злізти сам. Але як він домашній, то і лазити по тих деревах не вміє», – каже жінка.

Місцеві не залишили пухнастика у біді: за шість днів перепробували багато методів порятунку, проте всі вони виявились недієвими.

«До нас і рятувальники приїжджали, намагались збити кота водою, поки він нижче сидів. Потім альпініста викликали, він вилазив на те дерево, але кіт почав дертись ще вище. Ми стояли з бризентом знизу, щоб зловити кота, якщо буде падати. І його так і не вдалось дістати. Хлопець і так ризикував життям», – розповідають люди.

Пізніше жителі будинку організувалися та зробили з досок невеликий місток, який із сьомого поверху протягнули до дерева. Однак, налякана тварина не захотіла по ньому йти.

Люди підгодовували кота за допомогою палки, на яку чіпляли м’ясо та навіть запустили у повітря дрон, аби переконатися, що тварина ще жива.

«Той дрон так шумів, але кіт лежав на гілці і навіть не реагував. Ми думали, може хоч налякаємо, але він і голови не піднімав», – розповідають люди.

Врятувати тварину вдалось завдяки зусиллям лучанки Антоніни. Дівчина побачила пост у Фейсбуці і вирішила допомогти. Вона попросила допомогти працівників «Волиньобленерго», яким і вдалось зняти тварину з дерева.

Наразі тварина знаходиться на перетримці в Антоніни. Дівчина шукає власників кошеняти, адже воно має ошийника.

Якщо хтось знає власника кота, просять зателефонувати за номером: 093 654 05 98

Коментарі

Марьяна:

через такі вчинки тихо радію, бо це значить, що ми як люди з нормальними великими серцями,- ще живі. це, здавалося б так мало, але так багато водночас.

13 Червня 2019, 22:14

Читач:

Більше б таких новин і небайдужих людей!

13 Червня 2019, 23:15

К:

Як же він там просидів стільки днів без води?

14 Червня 2019, 00:11

Додати новий коментар