«Алярм!»: у Луцьку понищили пам’ятку архітектури. ФОТО, ВІДЕО

25 Грудня 2020

У Луцьку поруйнували пам’ятку архітектури, яка знаходиться на вулиці Сенаторки Левчанівської, 5. Руйнівники добралися до єдиного на сьогодні збереженого в Луцьку зразка різьбленого елемента, який має високу культурно-історичну цінність як приклад декоративного мистецтва доби індустріалізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВБИВАЄ БЕРЕЗИ»: БІЛЯ ЛУЦЬКОГО ЗООПАРКУ ЖІНКА ПОНИЩИЛА ВИНОГРАД. ФОТО

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Олександр Котис.

«Алярм!!! Сьогодні дуже понищили пам'ятку архітектури на Сенаторки Левчанівської, 5. На разі працює слідчо-оперативна група, все зафіксовано, пишемо припис. Вимога - повернути все, як було, в тижневий термін.

Зранку працівники відділ охорони культурної спадщини виявили, що розбирають НЕСУЧУ стіну пам'ятки на Сен. Левчанівської, 5. На вимогу показати дозвіл на перероблення пам'ятки працівники не відреагували. Тому викликали поліцію (треба подякувати, що приїхали за 3 хв) і муніципальну варту. Тим часом з'явився уже відомий в Луцьку Тихон Павлюк як нібито представник власника і його адвокат, який не зміг довести поліцейським, що він має право представляти власника і кого саме. Поки ми з поліцією зупиняли хлопців з ломами, адвокат казав їм не слухати нас і продовжувати роботи. Вони то зупинялися, то продовжували. Врешті хтось із них засунув лом і остаточно вибив білявіконну підпорку несучої стіни головного фасаду. ((((((((((( Добралися до ЄДИНОГО на сьогодні збереженого в Луцьку зразка різьбленого елемента, який має високу культурно-історичну цінність як приклад декоративного мистецтва доби індустріалізації», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter