5 безсумнівних причин, щоб вивчити англійську

28 Лютого 2020

Чому важливо вивчати нову мову? Якщо мова так важлива, то наскільки важливо вивчати додаткову мову крім рідної?

Спеціалісти мовної школи Mandarin family club нарахували п'ять причин вивчення іноземної мови.

Нова мова означає доступ до абсолютно нової культури

Коли ви починаєте вивчати іноземну мову, то автоматично занурюєтеся в абсолютно іншу культуру. Люди, які спілкуються на різних мовах, можуть читати літературні твори в оригіналі, бути в курсі останніх новин і подій, дивитися кінофільми без субтитрів, а також розуміти тексти пісень, не переглядаючи їх в інтернеті. Крім розважальної мети, що полягає в зануренні в мовну культуру, ви також можете відкрити для себе унікальну історію, етнічні цінності і різні традиції. Більш того, ви також розширите свій кругозір і знайдете почуття прийняття і поваги до інших національностей.

З іншого боку, занурившись в нову мову і культуру, ви почнете помічати, як люди спілкуються і висловлюють себе, а також, які фрази і жести використовують.

Розширте кар'єрні можливості

Хочете піднятися кар'єрними сходами? Або, можливо, ви хотіли б працювати перекладачем? Це всього лише дві причини з безлічі, щоб приступити до вивчення нової мови і розширити свої кар'єрні можливості.

Ми живемо в постійно мінливому світі, який стає все більш конкурентоспроможним. У зв'язку з цим, володіння додатковим мовою – велика перевага, яка може вигідно виділити вас на тлі інших кандидатів. Крім володіння кількома мовами, роботодавці також віддають перевагу кандидатам володіє такими якостями, як універсальність, амбіції і позитивне ставлення до інших культур. Всі ці якості можна отримати, вивчаючи додаткову мову.

Розвивайте мозок

Коли ви постійно тренуєтеся, ваше тіло стає сильнішим і витривалішим. Те ж саме відбувається і з мозком: чим більше ви тренуєте і навантажуєте його, тим більш розвиненим стає він. Проводили безліч досліджень, які доводять, що вивчення іноземних мов різнобічно розвиває мозок. Володіння кількома мовами покращує пам'ять завдяки великому обсягу граматичних завдань і правил, які необхідно вивчити і правильно застосовувати. З високою впевненістю можна сказати, що в рідній мові словниковий запас також розширюється, а граматика – поліпшується.

Люди, які володіють кількома мовами, схильні до розвитку аналітичного мислення і можуть ефективно і швидко розв'язувати складні проблеми. Також відзначається розвиток когнітивних навичок (навіть не пов'язаних з мовою). Серед інших покращень: збільшення швидкості прийняття рішень, покращення навичок аудіювання, а також збільшення тривалості концентрації. Нарешті, і, можливо, це – найцікавіше, дослідження показують: у двомовних людей з великою ймовірнісю знижується ризик розвитку захворювань.

Подорожуйте світом

Якщо ви хочете подорожувати заради відпочинку або переїхати в іншу країну, знання місцевої мови набагато спростить вам життя. Ви зможете спілкуватися з місцевими жителями без мовного бар'єру. Тільки уявіть, як приємно замовляти їжу і напої без сумнівів! Або користуватися транспортом без необхідності занурюватися в словник! Переваги вивчення другої мови очевидні, і ви неодмінно помітите, що місцеві жителі більш привітні, коли ви спілкуєтеся з ними їхньою рідною мовою.

Вивчення іноземної мови також є відмінним способом познайомитися з новими людьми. Як наслідок: якщо ви вирішите подорожувати світом – володіння додатковою мовою стане величезною перевагою. Припустимо, ви вивчили англійську, оскільки нею спілкуються в багатьох країнах світу. Це дозволить з великим комфортом подорожувати, оскільки ця мова – дуже поширена.

Знання іноземної мови підвищує впевненість і привабливість

«Що таке акцент? Це ознака хоробрості», – Емі Чуа.

Покиньте свою зону комфорту! Погляньте страхам в обличчя і ризикуйте! Вивчення іноземної мови допоможе у цьому. Так, спочатку це може здатися страшним, особливо, якщо ви знаєте лише кілька слів або фраз іноземною, але це – відмінний спосіб кинути собі виклик. Чим більше ви практикуєтеся – тим більше вдосконалюєтеся. Як тільки ви почнете помічати свої успіхи, з вашою впевненістю почнуть відбуватися дива. Це додасть вам не лише впевненості, але і зробить привабливішим як особистість.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter