300 лучан – за те, щоб перейменувати вулицю у Луцьку на честь письменника Івана Корсака

04 Листопада 2018

Петиція з ініціативою перейменувати або назвати одну із вулиць міста на честь письменника Івана Корсака набрала 301 голос.

Автори ідеї – Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки та учасники вечора-спогаду «Іван Корсак. Життя продовжується у слові».

Голосування триватиме ще два дні. Щоб підтримати петицію, натисніть тут.

Іван Корсак - активний учасник національно-демократичного руху на Волині на початку 90-х років 20 століття. Був редактором першої у краї демократичної газети «Народна трибуна», обраний її редактором сесією Луцької міської ради.

Депутат обласної ради 3-х скликань. Під час його головування в комісії обласної ради з питань культури і духовності доклав зусиль для зміцнення матеріальної бази обласних установ - приміщень обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка, художнього музею - відділу Волинського краєзнавчого музею.

В останні роки активно працював в царині історичної прози. Його перу належать 16 романів, 2 з них - перекладені на польську і литовську мови. У 2018 році родиною І.Ф. Корсака запроваджено премію за кращий історичний роман, створений в Україні.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter