3 підходящі видання для початку вивчення психології

02 Грудня 2022

Чи потрібно вивчати книги з психології? З чого почати читати книги з психології? Ми рекомендуємо розпочати навчання з трьох найбільш відповідних видань з нашого списку літератури з психології.

З чого почати читати книги з психології

Серед величезної різноманітності побутових ситуацій внутрішній особистісний простір залишається загадкою. Адже саме воно стає найголовнішим для людини, оскільки різні психотравми, отримані в дитинстві, можуть завдати серйозної шкоди й негативно впливати на всі події, що відбуваються. Це чудово знають психологи, які переносять багаторічний досвід та свої навички на сторінки книг. Багато хто з них можна вибрати тут.

Але з чого розпочинати свою подорож у світ психології, зробивши це так, щоб складна наука не відлякала, а зацікавила, дала поштовх до вивчення себе та зміцнила прагнення розуміти життя та інших людей? Консультанти компанії «Yakaboo» у Києві рекомендують розпочати навчання з трьох найбільш підходящих для цього видань з нашого списку літератури з психології.

«Психологія. Книга 1. Загальні основи психології» від Роберта Нємова

Ця робота відноситься до навчальних матеріалів, які були розроблені Р. Нємовим для студентів-педагогів. У книзі доступною та простою мовою подається базова основа знань. Матеріал має всі необхідні уточнення та доповнення, щоб максимально спростити завдання щодо розуміння змісту.

Завдяки цій книзі ви навчитеся:

  • розуміти себе та вдосконалювати отримані знання;
  • дізнаватись, як мова людини взаємно пов'язується з її мисленням;
  • визначати основні риси характеру та емоційного спектру;
  • керувати бажаннями індивідуума та коригувати їх.

Велику увагу автор приділяє розгляду основних псі факторів та поведінкових мотиваційних рішень, що впливають на становлення особистості. Після вивчення підручника ви навчитеся робити основні висновки та зумієте правильно вибудовувати розмову з будь-яким співрозмовником.

«Основи загальної психології» від Сергія Рубінштейна

Класика, створена на навчання представником російської психології, професором С.Рубинштейном. Унікальне та гармонійне поєднання теорії, історичних деталізацій та новітніх експериментальних принципів. Цю роботу фахівці відносять до фундаментальної, враховуючи практично енциклопедичний обхват піднесених знань.

Точність та знання викладеного матеріалу перетворили її найважливішим підручником для сучасних педагогів та сімейних психотерапевтів. Незважаючи на вік видання – понад півстоліття, воно залишається цінним і одним із найкращих підручників вітчизняного напряму науки, не втрачаючи актуальності й у наш час.

«Введення у загальну психологію» від Юлії Гиппенрейтер

Відомий практикуючий психолог Юлія Гіппенрейтер у своїй книзі доступною мовою викладає весь найскладніший матеріал, який викладається у сучасних ВНЗ на факультетах психології. Унікальністю даного видання стає незвичайне переплетення теоретичної частини із практикою. Автор спілкується з читачами у легкій манері, вибираючи формат невимушеної лекції.

Мова йде про основні аспекти науки психологи, зачіпаючи:

  • основні терміни та поняття;
  • розгляд поведінкових засад;
  • міркування про несвідоме (особистість, психіка);
  • визначення взаємозв'язку між окремим індивідуумом та суспільством;
  • вивчення головного механізму управління та впливу на особистісну природу та поведінкові реакції.

Для полегшення розуміння та засвоєння прочитаного у видання включено велику кількість прикладів побутового життя, художньої літератури, клінічної практики. Читачам випадає унікальна можливість дізнатися про результати наукових та експериментальних розробок.

Автор зумів об'єднати науковість викладених фактів та матеріалів з максимальною простотою викладу. Це і виводить книгу в лідери для психологів-початківців і тих, хто хоче вивчити всі особливості цієї складної науки.

Ця та багато інша література чекає на вас у нашому книжковому салоні, розташованому в Києві на вул. Хрещатик, 22, на 1 поверсі Головпоштамту. Всю необхідну консультацію ви також можете отримати у консультантів Yakaboo за номером 0(800)-60-05-05.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter