Де у Луцьку «запалили» найдивнішу ялинку міста. ФОТО

29 Грудня 2019

Текст і фото: Міла РОСПОПА

Луцькі театрали оригінально підсумували рік, що минає. Напередодні свят у новому мистецькому просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» засвітили незвичну ялинку. Це своєрідний контур із сигнальної стрічки, яку використовують будівельники. «Запалювали» ялинку світлом від проектора, розташованого позаду. Світло спрямували таким чином, що на стелі відбився красивий ялинковий силует.

Керівниця проекту «ГАS» Ольга Валянік розповіла, що ця стрічка символізує ремонтні роботи, які тривають у просторі. Зараз саме закінчується термін збору коштів на освітлення та опалення мистецького простору. За словами Ольги, і митці, і відвідувачі не повинні відчувати дискомфорт, навіть якщо і перебувають в ангарі.

Далі організатори зачитали «Маніфест – 2020». У форматі імпровізації актори театру-студії «ГаРмИдЕр» читали коментарі лучан стосовно нового мистецького простору, які збирали протягом року у фейсбук. Тут були і реакції на новинку у Луцьку, і критика збору коштів («у нас зубожіння, а вони утеплюють ангар»), і схвальні відгуки, і побажання.

Гості підсумкової тусовки були одягнені у тематичний будівельний одяг, мали на головах шоломи або саморобні убори з газети. Після виголошення маніфесту почалася вечірка, яку переривали на презентацію відео-поезії та виступи під «ялинкою» у рамках вільного мікрофону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЛЯНА СУПРУН ПІДТРИМАЛА ПРОЕКТ ЛУЦЬКИХ ТЕАТРАЛІВ
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter