Уляна Супрун підтримала проект луцьких театралів

08 Грудня 2019

Екс-очільниця Міністерства охорони здоров'я України та активна фейсбук-блогерка Уляна Супрун закликала підтримати луцький мистецький проект. Новий культурний простір «Гармидер ангар-stage» збирає на платформі «Спільнокошт» гроші на освітлення і опалення. Допис із відповідним закликом колишся міністерка оприлюднила на своїй фейсбук-сторінці.

«Підтримувати ідейні та живі проекти, які займаються просвітництвом через культуру і мистецтво, дуже важливо.

Одна з таких ініціатив існує у Луцьку. У команди громадської організації «Творче об'єднання ГаРмИдЕр» виникла ідея знайти приміщення, яке можна було б перетворити на локацію, де твориться актуальна культура міста. У планах команди – створити простір, де будуватиметься діалог про сучасне актуальне мистецтво і соціальну відповідальність, а також проведення просвітницьких заходів.

Приміщення вже знайшли, частково облаштували та навіть провели у ньому кілька заходів. Це атмосферний ангар у центрі міста «ГаРмИдЕр ангар-stage», який перетвориться на великий простір поширення ідей. Щоби працювати повноцінно, приміщення потрібно дооблаштувати, аби в ньому можна було проводити заходи і в холодну пору року, а також зробити належне освітлення.

«Уявити собі, що в цьому місці Луцька відбуваються якісь вистави, — справді складно. Але віднедавна — саме так. Це історія про те, як «Гармидер» змінює місто, в якому живе, а разом із тим історія одного старого ангара на Яровиці, точніше — на Залізничній, 9».

Театр «Гармидер» існує вже 15 років. Група виступає по всій Україні, а також за її межами. Часто експериментують та поєднують різні види театрів. У складі немає жодного професійного актора. Вся діяльність – як хобі з метою поширення культури, та неоплачувана для учасників колективу. В команді є люди з різноманітних сфер – журналісти, стоматологи, режисери, лінгвісти, поліцейські. Їхня основна ідея – нести живий театр до людей.

За лінком можна почитати докладніше та підтримати проект ГаРмИдЕр ангар-stage на Спільнокошті.

З необхідних 100 тисяч гривень, команда зібрала вже трохи більше ніж 60 тисяч. На зібрані кошти планують встановити необхідне для сценічного майданчика освітлення.

Круто, що існують такі ініціативи не лише в межах столиці, але й в регіонах. Важливо підтримувати та розвивати такі проекти, а також створювати схожі у своїх містах. Адже просвітництво через мистецтво і культуру – один зі шляхів поширення свідомості та здорового глузду в суспільстві», – написала Уляна Супрун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: LOVE STORY: РОМАНТИЧНА ФОТОСЕСІЯ ЛУЦЬКОЇ КЕРІВНИЦІ

0

Читати ще

Коментарі

Андрій

Вона вас вилікує.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter