Імпро-вечірка та гігантський торт: як луцький  «ГаРмИдЕр» відсвяткував День народження

01 Жовтня 2018

В останній день вересня арт-кафе «Стоп-кадр» набуло ще виразніших мистецьких обрисів – тут зібралися усі поціновувачі театру, аби привітати із творчим ювілеєм луцький «ГаРмИдЕр».

За келихом вина та у супроводі театрального тексту за кадром друзі, прихильники , колеги, творці, натхненники і власне актори відзначали 15 років життя по-гармидерівськи.

«Усі ці роки ми були більше, ніж театр у сценічній коробці. Ми виходили за межі в усіх сенсах. Співтворили із різними митцями, організаціями і просто цікавими людьми, відтворювали-створювали історію Луцька, привозили до нашого міста тих, що давали можливість нам у Луцьку відчути себе у сучасному театральному контексті. Усе по любові й майже усе без гонорарів», – зазначила режисерка та керівниця театру Руслана Порицька.
Чоловік Руслани, актор театру Павло Порицький, навів цікаву статистику, яку вдалося зібрати за 15 років творчого життя.

«За весь цей час ми подолали 40 тисяч доріг. Об’їхали 8 країн, презентували 45 прем’єр, взяли участь у 50 фестивалях, організували 5 фестивалів «Мандрівний вішак», в рамках яких відбулося аж 60 різноманітних мистецьких подій, відвідали майстер-класи від 50 майстрів театру… А поза тим здобули щось таке, що не рахується, – ваші емоції».

Під час святкування презентували фото-виставку «Перетин» як вияв найяскравіших творчих моментів за 15 років роботи театру.


Імпро-вечірка «ГаРмИдЕр»: 15 років творення» стала справді непередбачуваним імпровізаційним дійством. Актори подякували усі за приємні слова, вручили подяки партнерам та зазначили, що цього разу хочуть чи не вперше стати просто глядачами, передаючи сцену «до рук» запрошених гостей.

Творчих друзів театру не треба було довго вмовляти! Етно-мотивами дивував гурт «Нота Нео», авторську пісню про «ГаРмИдЕр» презентував творчий колектив районного будинку культури, який став для луцьких театралів домом , знані хіти подарував колектив «Душа Волині», а ліричний осінній настрій створила відома співачка Галина Конах.

Перша вчителька юних гармидерівців, заслужена артистка України Лариса Зеленова пригадала, як починалася ця співпраця та розповіла, що пильно стежить за всіма успіхами своїх учнів.

Одним із сюрпризів яскравого вечора став гігантський торт, якого вистачило на всіх. Дехто навіть спокусився тим, аби вимастити у смаколику обличчя, тож емоційне свято вдалося!

***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter