На стилі: знамениті чоловіки, які полюбляють одягати сукні. ФОТО
У 2020 році італійський модний дім Gucci розпочав продаж сукні для чоловіків
14 Липня 2024
Успішно!
Що одягнути, аби бути собою та залишитися в дусі епохи та як зробити Луцьк більш просунутим і стильним.
Текст і фото: Софія ГУДИЧ
Що одягнути, аби бути собою та залишитися в дусі епохи, як зробити Луцьк більш просунутим і стильним, які нові проекти на стику моди та філософії часу варто реалізовувати – про це говорили успішні лучанки та лучани під час зустрічі «Fashion-стратегії 2019».
Колабораційну зустріч організувала бізнес-коуч, власниця бренду «Intention» та intender (та, що сприяє реалізації ідей та намірів) Наталка Ісаєва. Лучанка скооперувала та знайомила одне з одним піарників, дизайнерів, власників бізнес-проетів, ведучих, фотографів, медійників та представників модельного бізнесу. Під час заходу презентували старт нового проекту, що об‘єднає у 2019 році компетенції експертів моделінгу, маркетингу, дизайну, фото, та стилю.
На новому форматі подій була присутня і професійна психологиня Неоніла Войтович, яка і розпочала офіційну частину зустрічі презентацією про основні поняття «Психології моди».
Мода – феномен масової психіки. Кожен образ має в собі певний посил. Найчастіше наш вигляд це своєрідна «компенсація», ми показуємо те, чого насправді у нас не так і багато.
Неоніла Войтович переконана, що поняття моди старіє і мова не тільки про одяг, а й про моду то на жіночність і довгі спідниці й читання ведів, то на самодостатність і самостійність. Сучасний же світ прагне того, аби скинути емоційне рабство та бути відкритим.
В основі кожного вибору, за словами психологині лежить або страх, або любов. І це нормально, коли від страху і болю ми переходимо до того, щоб керуватися любов’ю.
Координаторка та організаторка зустрічі Наталя Ісаєва організувала захід для знайомства тих, хто творить стиль. Серед гостей були присутні також: дизайнерка креативного бренду для жінок, який невтомно дивує поєднанням кольорів та тканин, OZI Оксана Зінчук, засновниця бренду ділових та впевнених жінок KUMA Алла Маруга, молоді дизайнерки Надія Маслак та Олеся Собковська.
З дизайнерами та модельєрами обговорювали тенденції в фешн-показах та обдумували, як зробити наступні модні події міста більш креативними і як залучити до них нову аудиторію, поєднати красиве місце, красивих людей і красиві ідеї. Зокрема на зустрчі поговорили і про майбутні Красиві вечірки, що проходять кілька раз на рік і вже стали знаковими для модного Луцька.
Також свої ідеї запропонували івент-організаторка Ілона Кварценюк, фотограф Артем Бондар, відеограф Назар Дубина, представниця компанії FM WORLD у Луцьку Оксана Слушаєва, команда видання «Таблоїд Волині»,
Партнером заходу стало вишукане шампанське Fragolino від ТМ Novellina.
Подія відбулася в новій локації Луцька, що має стати символом новизни у 2019 році. Мова про новий караоке-хол George's Club, що у РЦ «Промінь». У залі спокійні кольори, стильний дизайн, а особливість закладу в тому, що це не лише караоке, а й чудовий простір для вечірок, модних заходів та навіть весіль, адже для кожної події тут можна створити особливу атмосферу.
Насамкінець учасники заходу поділилися ідеями на 2019-й і навіть запланували спільні проекти.
Про те, що треба знати брендам, розповіла луцька маркетологиня Анна Рудень. Вона зазначила, що Луцьк має тенденцію «застрибувати в останній вагон» і її необхідно позбутися всіма можливими шляхами.
Тож коротко, що необхідно знати брендам і блогерам, які просувають товар в соцмережах:
Потрібна чітка концепція і якісні фото, які її відображають;
Необхідно втримати увагу клієнтів, які готові купувати цілодобово;
Клієнт постійно на зв’язку, в його стрічці десятки новин;
Втримати увагу можна, зробивши анімації та загалом рухомий контент;
Варто не лише звикнути до популярної мережі Telegram, а й активно застосовувати у маркетингових цілях;
Велику увагу приділили і роботі моделей під час зйомок, адже співпраця з ними – значна частина успіху.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].