Запитай у косметолога: Оксана Коротка про нові тренди та інтимне омолодження

12 Листопада 2018

«Таблоїд Волині» розпочинає серію публікацій, в яких досвідчені косметологи розповідатимуть про те, як зберегти красу та молодість.

Цього тижня очільниця Центру косметології Оксана Коротка поділилася порадами, на що жінкам, які слідкують за собою, слід акцентувати увагу першочергово.

«В кінці року ми можемо підбити підсумки щодо найпоширеніших трендів у косметології та актуальних новинок, які набули популярності у 2018 році», пояснює Оксана та виділяє основні:

Загальний тренд – індивідуальність та природність

Нерухома міміка, непропорційно великі губи та шар тонального крему на обличчі – все це залишається в минулому. Здорова шкіра, її природнє сяяння та рівний колір стають потребою №1. Фільтри фотопрограм, які роблять шкіру ідеальною, вже не в моді, тому потрібно досягати такого ефекту в реалі. При цьому шкіра повинна виглядати як шкіра, а не маска. Тому якщо проводите контурну пластику філлерами – то в міру, ботулінотерапію – трішки, зі зберіганням міміки, а на зміну плотних тональних кремів – легкі флюїди, вв- та сс-креми.

Догляд вдома

В тренді якісний базовий домашній догляд – тому замість багатьох різних флаконів від різних фірм косметики – краще звернутися до косметолога та замінити на правильно підібраний мінімум для щоденного раціонального використання.

Контурна пластика

Це процедура яка вже декілька років на піку популярності і надалі зберігає свої позиції. Але запити з якими звертаються клієнти змінюються. «Скули Маліфісенти» (яскраво виражені і гострі) вже залишилися у минулому, разом із надмірно пухлими губами. В моді «natural lips» – натуральні губи, щоб «ніхто не здогадався». У цьому році більшість клієнтів звертаються за контурною пластикою губ «по ділу», наповнити втрачений з віком об‘єм та виправити асиметрію, або ж добавити трішки філлера для зволоження та пропорційності обличчя. Дуже популярною у 2018 році стала безопераційна ринопластика – вирівнювання горбинки носа філлерами гіалуронової кислоти.

Інтимне омолодження

Раніше інтимну зону лише активно позбавляли волосся лазерною епіляцією, а тепер укріпляють зсередини і освітляють, омолоджують ззовні. Для інтимного омолодження ми використовуємо лазери і спеціальні пілінги.

Високотехнологічні інноваційні технології

У 2018 році виріс попит на апаратні процедури: світлолікування (LED-терапію), яке вже масово використовують селебріті, ELOS-омолодження. Системи застосовуються для терапії куперозу, пігментації, акне та загального омолодження шкіри.

У 2018-му починає активно розвиватися технологія SMAS-ліфтингу. Дія фокусованого ультразвуку дає помітний результат після одного застосування, а ефект прирівнюється до операційної підтяжки шкіри. До того ж ця технологія не стоїть на місці і появляється можливість працювати зі шкірою тіла, а не тільки обличчя.

Захист

Шкіру потрібно не лише живити і зволожувати, а й захищати. Причому не лише від сухості взимку і сонця влітку, а й від вливу забрудненого зовнішнього середовища. Це додатковий догляд з антиоксидантами, які блокують вплив неблагополучних факторів.

В тренді м‘який догляд, без стресу для шкіри

Зараз клієнти більше відмовляються від частих агресивних процедур: глибоких хімічних пілінгів, абляційних лазерних технологій. Це великий стрес для шкіри, і щоб шкіра витримала такий стрес, її потрібно готувати: зволожувати, живити та пришвидшувати регенерацію. Мікротокова терапія, киснева мезотерапія, карбоксітерапія, догляди з масажем, живильні та зволожуючі маски, сироватки – все те, що знімає стрес, а не створює його – повинно бути основою догляду за шкірою.

Плазмоліфтинг

Це не просто трендова процедура 2018 року, але й результативна та біодоступна процедура, яка виключає алергічні реакції та імунне відторгнення. Це терапевтична та омолоджуюча процедура, в основі якої є введення власної плазми пацієнта в проблемні зони.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

14
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter