Успішно!

Тренди осені від Vogue в гардеробах волинських модниць

Редакторка журналу Vogue Еллі Пітерз зібрала в одну підбірку головні події світу моди і поділилась своїми передбаченнями щодо головних трендів цього сезону

Редакторка журналу Vogue Еллі Пітерз зібрала в одну підбірку головні події світу моди і поділилась своїми передбаченнями щодо головних трендів цього сезону.

Редакція Таблоїда Волині намагалася віднайти ці тренди в гардеробах відомих волинянок. Як це вийшло – дивіться далі.
 
Основним мотивом останніх показів мод був повсякденний стиль. Моделі виходили на подіуми в образах, які можна уявити на реальній, пересічній людині. Основна відмінність – це якість матеріалів та висока увага до деталей. Цей сезон, це шанс купити собі базові елементи гардероба високої якості, що служитимуть вам роками.

Катерина Морозюк
Катерина Морозюк

Багато світових брендів додало до своїх колекцій варіації на тему довгого чорного пальта, часто одягненого поверх класичного білого верху. Якісне класичне пальто – це ще одна річ на яку варто звернути свою увагу, і про покупку якої можна замислитись.

Наталка Войтович
Наталка Войтович

Любителям епатажу не варто засмучуватись, адже популярними серед дизайнерів були і сукні з блискітками та з тканин «з відливом». Серед одягу такого формату в фасонах переважала плавність контурів і вільний крій.

Анна Тріль
Анна Тріль

При покупці одягу з квітковими мотивами варто звернути увагу на моделі з похмурішою колірною гамою. Мереживні вставки та елементи на одязі допоможуть перенести ваш лук на абсолютно новий рівень.

Марія Бірук
Марія Бірук

Дарина Самолюк
Дарина Самолюк

Найпопулярніші аксесуари сезону – довгі шарфи або накидки, які дизайнери пропонують закріплювати на шиї за допомогою різноманітних брошок. Ці предмети гардероба не тільки допоможуть зігрітись прохолодними осінніми місяцями, але і додадуть об’єму і глибини вашому образу.

Катерина Ковальчук
Катерина Ковальчук

Катерина Гемба
Катерина Гемба

 

Додати новий коментар