Вчимося економити: косметика, яка дійсно не потрібна

06 Лютого 2015
Чим хороша криза, так це тим, що прочищає мізки. Очевидно ж, що треба менше витрачати. Але від деяких речей відмовитися не вийде при всьому бажанні - це теж очевидно. А від чого ж вийде?

Почнемо з косметики, у світі якої, виявляється, безліч непотрібного. Дорога туш, змивка для макіяжу, крем для носогубної складки ... Список того, на що маркетологи змушують витрачати гроші, величезний. На чому можна заощадити, а на що краще витратитися? З цим питанням журналісти пішли до дівчаток "в темі" і дізналися багато корисного, - пише Devochki.com.

Анжеліка Волошина, засновник школи макіяжу Onlika Make Up Production, експерт б'юті-бокс сервісу Ліфер:



"Зайвих засобі в косметичці не буває, бувають такі, які не підходять конкретно вам. Косметика візажистів відрізняється своєю багатофункціональністю. Неможливо закупити продукти всіх відтінків і всіх марок, які пропонуються для макіяжу, тому тут важливе вміння змішувати і взаємозамінювати косметичні засоби. Саме тому ми, візажисти, можемо зробити будь-який макіяж, маючи базові продукти у своєму кейсі.

Наприклад, кремові рум'яна можна використовувати і як помаду, і як тіні. Таким же чином можна замінити кремові рум'яна - помадою. Для того, щоб додати новий відтінок блиску, можна змішати його з розсипчастими тінями (пігментами), а, додавши коричневий колір олівця в тональний крем або в кремові тіні, можна отримати більш насичений колір.

Хайлайтер можна використовувати як тіні, перламутрові тіні - як хайлайтер. Використовуючи теорію змішування кольорів, можна нівелювати теплий відтінок, перетворивши його в нейтральний, і навпаки. Можна мати всього один блиск - прозорий, додавати в нього різні кольори помади - і ось вам нові відтінки.

З недорогих засобів можу порекомендувати туш Maybelline, Max Factor, олівці для губ і очей Cascade of Colors, блиски для губ від Inglot. Не варто економити на тональної основі, помаді, тінях для повік і кісточках для макіяжу".

Ана Тенне, візажист, гример:



"Велика частина косметичних продуктів замінна або багатофункціональна, більше того, деякі продукти з декоративної косметики потрібні тільки за певних особливостей шкіри, які зустрічаються не у всіх. Добре, що жінки купують різну косметику і експериментують з нею, але іноді корисно усвідомлювати, що таке базовий набір, і що він вже зібраний. Постараюся перерахувати деякі хитрощі, які допоможуть спробувати косметичний продукт і зрозуміти його необхідність для вас, можливо, виручити вас в складний момент або заощадити.

Якщо ви хочете спробувати нафарбувати графічні чорні стрілки, для експерименту цілком достатньо тонкого пензлика і брасматик. Туш прекрасно наноситься, висихає і тримає лінію.

М'якшу стрілку можна зробити темними тінями і вологим пензлем - виходить лінія максимально інтенсивного кольору тіней, досить чітка.
Багато хто оцінив і хвалить спонж для тону «Beauty blender», але він цілком замінний звичайним спонжем - можна купити трикутний і акуратно вирізати до зручної вам округлої форми. Для більш ніжного нанесення можна зволожити перед застосуванням і добре віджати.

Коли я купую крем для обличчя, вибираю з тих, які служать ще й основою під макіяж (це зазначено на упаковці), позбавляючи себе від додаткової баночки і прискорюючи повсякденний макіяж.

Що стосується кісточок для макіяжу, обійтися без покупки дорогого великого набору - легко. Багато з них можна знайти в художньому магазині.Запам'ятайте, що синтетичні кисті використовуються для жирних текстур, натуральні - для сухих.

Із косметичних дуже рекомендую кисть для нанесення і розтушовування рум'ян, варто пошукати хорошу, навіть серед професійних ліній.

Кисть для пудри (зазвичай найбільшу) може замінити пухнастий клубочок вати, якщо користуєтеся розсипчастою пудрою. У мене зазвичай у валізі є кілька таких, зібраних і прикрашених красивою стрічкою - даю клієнткам із собою в коробочці з пудрою.

Більшість помад прекрасно працюють як рум'яна, а деякі навіть як тіні. Більш того, якщо відтінок вам підходить, він може бути навіть зручнішим в нанесенні, ніж звичайні сухі рум'яна. Кремова текстура помади дає ще й додатковий легкий вологий блиск.

Існує ще чудовий спосіб зробити коректор ідеального кольору для точкового зафарбовування дрібних вад. Якщо ваша шкіра дуже рідко влаштовує сюрпризи, які потрібно маскувати коректором, ви зможете відкинути ще одну одноразову покупку. Покладіть трохи тонального крему в зручну ємність і залиште сохнути на кілька днів (цей спосіб підходить, якщо ваш тональний - не на основі масла). Такий концентрований, густий пігмент може виручити, але зберігати його варто щільно закритим не більше 3 місяців".

Оксана Кравцова, косметолог, засновниця магазину корейської косметики Hitomi shop:



У головному правилі при складанні бюджету на косметику йдеться: економити можна на всьому, що змивається. Відповідно, найбільшою статтею витрат стануть креми для обличчя, для повік і сироватки.

Я раджу не економити і на зволожуючих, живильних, ліфтингових і кислотних масках, оскільки в їхньому складі повинні бути дорогі та ефективні компоненти. Втім, можна набрати ящик популярних масок, які коштують копійки, а їхній склад - не гірший від найкращої сироватки. З очищенням шкіри впорається навіть звичайна аптечна глина, однак за м'який, що не висушує, склад доведеться доплатити (або просто обприскувати глину водою, не даючи їй засохнути).

Економте на скрабах і пілінгах, але вибирайте м'які гранули з синтетичного матеріалу, а не горіхову шкаралупу, яка травмує шкіру. Пркарсний засіб 2 в 1 - пудра для вмивання, яка замінить пінку і скраб кілька разів на тиждень. Хітом минулого року стала міцелярна вода від Garnier - улюблениця всіх б'юті-блогерів. Цей засіб замінить молочко для зняття макіяжу і засіб для демакіяжу очей і губ.

Крем для губ - пустощі, адже від зморшок він не врятує, а превентивним антивіковим заходом може стати й крем для повік, що наноситься на контур губ. Повіки першими починають видавати вік, тому є сенс збирати на якісний крем. Про важливість цієї зони не замислюєшся, поки тобі не стукне 30. Потім усвідомлюєш помилку, але час назад не повернути.

Дорогий крем для обличчя відрізняється від дешевого, насамперед, хорошою основою. Звичайно, жоден крем не проникне в шкіру глибше епідермісу, але саме верхній шар видно оточуючим. Тому база крему - запорука щоденного відображення в дзеркалі принцеси, а не гарбуза. Саме від неї залежить текстура, консистенція крему, відчуття на шкірі, а ціна основи - від 5 до 100 євро за кілограм. Зрозуміло, відмінність і в компонентах формул, але це занадто довга історія".
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter