• банер чікос

У Луцьку вибрали «Міс Зиму»

01 Лютого 2015
Останній день січня у Луцьку ознаменувався, зокрема, тим, що тут обрали "Міс Зиму" - саме такий конкурс "замутив" один з нічних клубів міста.

Важливість заходу відчувалася одразу в холі нічного клубу "Зефір": конкурсантки помітно хвилювалися. Звісно ж - нагода стати "Міс-зима" у нічному клубі випадає не щодня! Але попри все хвилювання, дівчатка поводилися як справжні богині, і топталися по ногах інших.

Вже о 22:00 хол нічного клубу був переповнений відвідувачами та групами підтримки конкурсантів. Але організатори, певно щось доробляли, адже впустили до зали тільки о 22:15.

Судити конкурсанток запросили модель та обличчя "Порт-сіті" Юлію Ковальчук, засновницю інтернет-порталу "Типовий Луцьк" Божену Гаврилюк, знаного поціновувача жіночої краси, студента СНУ і за сумісництвом арт-директора "Зефіру" Едуарда Гуля і луцького фотографа Дмитра Лопатіна.Вів конкурс телеведучий та шоумен Михайло Кузьмич.Наважилися показати себе в усій красі 7 дівчтат: Яна Жук, Ріта Закоштуй, Вікторія Паршенко Аліна Гнип, Дарина Остапович, Вікторія Задорожна і Богдана Дорощук.У першому виході дівчата представляли себе публіці. У цьому конкурсі дівчата розповідали про те, заради чого прийшли на конкурс. Так, присутні дізналися, що учасниці шукають вражень, хочуть спробувати свої сили та щось нове в цьому житті.

Після першого виходу, журі виставило свої оцінки і поки красуні готувалися до наступного виходу, Михайло Кузьмич вирішив провести конкурс серед публіки. Переможець мав отримати безкоштовний коктейль. Для цього він обрав двох охочих і попросив їх запхати до рота 10 цукерок:" "Цукерки "Roshen". Але це не реклама, лише підтримка президента", - жартував ведучий. Помістивши всі цукерки до рота, учасники говорили скоромовки. В результаті перемогла дружба і обоє отримали халявний "секс на пляжі".До слова, кожна учасниця мала свою групу підтримки. І підтримували вони так потужно, що звук зльоту реактивного літака здавався на фоні вереску публіки дитячим сміхом.

На черзі був так званий інтелектуальний конкурс. Дівчатка, до прикладу, розповідали про своє бачення реформи інфраструктури міста. Одна з учасниць заявила, що длятакої реформи варто зробити у місті більше цікавих конкурсів і концертів.

Журі знову виставило оцінки. Цікаво, що жіноча частина журі критичніше оцінила учасниць, ніж чоловіча.

Поки дівчатка готувалися до останнього конкурсу, Михайло Кузьмич, писав листа Святому Валентину. Так, публіка вигадувала цікаві прикметники, а ведучий записував їх у заготовлений текст. Пропонували різні слова, серед яких "потиканий" і "вдуватєльна". Мабуть саме з цими словами у публіки і асоціювався день кохання.

Апогей всього вечора - танцювальний конкурс. Ді-джей обирав довільну танцювальну композицію, а дівчата мусили миттю зібратися і станцювати під неї. Вдалося, чесно зізнатися, не всім...

...А "Міс Зимою" стала Вікторія Паршенко. Вона отримала сертифікат на 500 гривень в тату салон Андрія Доманського і абонемент в спортзал. Організатори, окрім традиційних подяк і поздоровлень порадили охочим уже починати готуватися до конкурсу "Міс Зима 2015".

[caption] Дарина Остапович[/caption]

Текст: Олена ГОРЄЛКІНА
Фото: Олег ГОРДІЮК
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Виграла не Дарина Остапович!!

Анонім

Паршенко Вікторія виграла!!!

Arthurcer

Вы интересуетесь, как найти

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter