Лучанам радять ремонтувати авто у «PribaltService»

14 Березня 2016
Служба технічного обслуговування «PribaltService», що на Карбишева,1 швидко та якісно надає найнеобхідніші послуги з ремонту авто.

Начальник транспортної служби «Теремно Хліб» Віктор Зомбер розповів, що з компанією «PribaltService» співпрацює близько року і кожного разу СТО приємно дивує якістю та швидкістю виконання робіт.

«Дізналися про компанію методом випадкового пошуку. Знали, що відкрилася нова станція техобслуговування, тому просто заїхали і вирішили спробувати співпрацювати з ними», – розповів Віктор Зомбер.Чоловік говорить, що якість виконаних робіт задовольнила з першого разу, тому потреба шукати інший сервісний центр відразу зникла.

«PribaltService» сподобалися термінами виконання. Вони зробили все швидше, аніж решта СТО, не розтягували роботу надовго. Сподобалася нам і якість виконання робіт – жодного разу не було потреби просити переробити усе ще раз», – поділився начальник транспорту.Віктор Зомбер розповідає, що наразі на СТО ремонтували двигуни, проте він впевнений, що решту послуг, які пропонує «PribaltService», також на високому рівні. Тому усім, хто потребує якісного ремонту, діагностики та технічного обслуговування радить звертатися саме до цієї компанії.
0

Читати ще

Коментарі

Ігор

Завжди там ремонтую машину!

Анатолій

Реально кльова станція! Був

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter