Успішно!

біхелсі

Більше, ніж одяг: як команда однодумців створює бренд Opposition. ФОТО

Тут не женуться за унікальністю та не бояться конкуренції, а ідеї народжуються у компанії молодих і талановитих людей.

Тут не женуться за унікальністю та не бояться конкуренції, а ідеї народжуються у компанії молодих і талановитих людей. Незабаром Луцьк побачить нову висхідну зірку фешн-індустрії – бренд одягу Opposition. В чому його особливість і якою буде перша колекція, «Таблоїд Волині» розпитав у засновниці бренду Юлії Васюк.

– Це не перший ваш досвід створення колекції одягу. Розкажіть, як ви потрапили в цю сферу?

– Почалося з того, що я скажений шопоголік. При купівлі одягу мене часто засмучувало те, що речі, які позиціонуються як класні та якісні, зношувалися за один-два місяці. Так я вирішила, що буду шити власний одяг – комфортний, з натуральних тканин.

Десь рік я готувалася, спостерігала, як все це робиться. Opposition я заснувала разом з подругою, але в нас відрізнялися бачення, подача. Тому ми вирішили зберегти дружбу та займатися справами окремо. Сьогодні ми максимально підтримуємо одна одну.

Коли я почала створювати одяг, я в першу чергу звернула увагу на команду. Я розуміла, що без людей, які так само горітимуть цією справою, не вийде якісного продукту. Тому зібрала тих, кого надихнула моя ідея. Вони талановиті та мають багато ентузіазму, хоча не всі є професіоналами.

Всього в моїй команді близько сімнадцяти людей. У нас є ілюстратори, які створюють принти, художниця, яка малює на одязі, швачки… Кожен відповідає за свій процес. Зокрема, Оксана Морозова займається мейкапом, Віолетта Семенюк виступає як модель та стилістка зачісок, Катя Бадовська фотографує, а Олександр Гончаревич відповідає за відео. Катерина Єфремова, Олександр Симончук та Доріс виконують ролі моделей. 

– Тобто, в Opposition цінують «командну гру»?  

– Є багато талановитих людей, які хочуть розвиватися, але їм важко. Я й сама стикнулася з багатьма проблемами, і це надихнуло мене на те, щоб зібрати таке ком’юніті, де люди працюють разом та обмінюються досвідом, отримуючи шанс проявити себе. Зазвичай на роботу не беруть фахівців без стажу, але де його отримати, якщо ніхто не дає можливості? Так само і з брендами – в центрі уваги завжди одна людина. Я не можу назвати себе єдиною авторкою Opposition, якщо люди вкладають у цю справу свої ресурси та час. Без них я нічого не зробила б.

В цьому нестандартність Opposition. Я готова співпрацювати з брендами одягу, взуття, аксесуарів. Вважаю, ми маємо підтримувати один одного. Тому, окрім наших речей, в магазині будуть представлені готові образи з елементами від інших брендів, які я позначатиму.

– Як будете завойовувати довіру клієнтів?

– Я хочу, щоб покупці давали відгуки. Хочу бачити конструктивну критику, на кшталт «класні штани, але маленькі кишені». Я прагну зробити кращий продукт, вкласти в нього душу, адже я сама – перший його споживач.  

– Поясніть назву бренду.

– Наш одяг представлений класикою та спортом – це протистояння в стилі. Ми покажемо, як їх можна поєднувати в одному образі. Також протистояння відчувається в тому, що власник бренду ставить себе на місце споживача. Ми відрізняємося від інших брендів і тим, що акцентуємо не на самому одязі (він у нас доволі простий), а на подачі.

У мене до всього інший підхід. Я навіть готова допомагати тим, хто хоче заснувати власний бренд.

– Не боїтеся конкуренції?

– Такого одягу, як у нас – багато, і я розумію, що не існує нічого унікального. Навіть відомі бренди копіюють один одного. Але зазвичай речі шукають в магазинах, а тут ви куплятимете особисто в мене. Я буду сама переписуватися з клієнтами, давати поради. В кожній упаковці будуть рекомендації щодо догляду.

– Чи будуть у вашому одязі особливі фішки?

– Ми будемо робити вишивку з логотипом замість звичайних бирок. Останні будуть лише на класиці, але стануть більш приємними на дотик. Також варто звернути увагу на одяг, який вручну розмальовують фарбами.

Я трепетно ставлюся до деталей. Мої головні критики – це подруга, яка робить власний бренд, та чоловік. Ми все тестуємо: носимо, перемо, перевіряємо на якість та зручність.  

– Які образи увійдуть в першу, весняну колекцію Opposition?

– Класика буде представлена трьома костюмами та сукнею. Спортивний одяг включатиме оверсайзні плаття та футболки, кроп-топи, топи, лосини, худі та штани-джогери. Для чоловіків – шорти, два види футболок, худі та штани.

Влітку ми почнемо розширюватися. Кожного сезону представлятимемо нову класику, а до постійного спортивного одягу додаватимемо нові моделі. Зазначу, що класичний одяг ми відшиватимемо індивідуально під параметри кожного клієнта. А для спортивних речей розширили розмірну сітку, щоб всі змогли обрати для себе найкомфортніший варіант.

– Чим ви надихаєтеся, розробляючи дизайн одягу?

– Весняну колекцію я формувала з огляду на тренди, без конкретної тематики. Взагалі, ідеї з’являються інтуїтивно. Одного разу я взяла потестити спортивні штани та взула до них босоніжки на каблуку. Тоді й прийшла думка позиціонувати спорт як класику, і навпаки.

– Скільки коштуватимуть найдешевша та найдорожча річ колекції?

– Я досі шукаю баланс, запитую себе, скільки я віддала б за ту чи іншу річ. Згідно з чорновим варіантом, найдешевшими будуть топи за 450 гривень, а найдорожчим – піджак з пір’ям страусу та півня за 2 500 гривень. У вартість також входитиме пакування – воно буде особливим.

Я не передбачаю великої націнки. Моя позиція така: краще заробити менше, але знати, що твій одяг полюблять за якість. Єдине, про що маю попередити, – ручна робота впливатиме на собівартість. Наприклад, при створенні принтів художниця малює ескіз, наносить фарби. Робота над однією такою річчю триває від 5 до 7 днів.

– У чому порадили б піти на побачення?

– Піджак з пір’ям – універсальний. Його можна носити під брюки, або трансформувати у плаття. Чи  скласти стильний лук, поєднавши спорт і класику – додати джогер.






















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар