Три «золота» і «срібло»: луцький спортсмен вдало виступив на Чемпіонаті України з плавання

16 Листопада 2020

Луцький спортсмен Максим Ткачук виборов три золоті та срібну медаль на Чемпіонаті України з плавання серед молоді.

Змагання відбувалися з 12 по 15 листопада у місті Дніпро, інформує управлінні молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, золоті медалі плавець здобув на дистанціях 100 м брасом, 200 м брасом та 200 м – комплексне плавання. Срібну медаль спортсмен здобув на дистанції 50 м брасом.

Таким чином, Максим Ткачук набрав 814 очок FINA, посівши перше місце в особистій медальній першості серед усіх учасників змагань. Максим Ткачук – вихованець КЗ СДЮСШОР плавання Луцької міської ради, тренує спортсмена Володимир Самчук.

В загальнокомандному заліку, за результатами змагань, плавці Волині посіли 5 місце, а серед ДЮСШ та спортивних клубів – 3 місце.