Топінг – солодка вершина кулінарного шедевра

05 Січня 2021

Солодкі страви – то окремий напрям кулінарії. І в цьому напрямі діють свої закони й правила. Одне з таких правил стосується декорування десертів: прикрашати слід тим, що додає не тільки яскравого вигляду, але й яскравого смаку. І найліпшим компонентом, яким можна завершити приготування солодкого смаколика, є топінг.

Якщо ви такої ж думки, то для вас у каталозі компанії «Тортіно» є великий вибір сиропів для прикрашання. Ми пропонуємо топінги та сиропи на будь-який смак та колір, які стануть чудовою крапкою у роботі з десертами різного типу. Їх можна замовити доставкою до вашого дому чи до поштового відділення. А мешканці і гості міста Луцьк мають можливість завітати до фірмового магазину «Тортіно» за адресою: м. Луцьк пр. Соборності, 14 (додаткову інформацію можна отримати за телефоном нашого call-центру☎ 050-347-84-00). В режимі звичайного продажу можна купити топінги будь-якого об’єму та у будь-якій кількості.

Що таке кулінарний топінг і як його використовують?

Аби отримати максимум користі й естетики від топінгу, слід добре зрозуміти, що це і як його використовують. Слово топінг походить від англійського topping – вершина, верх, пік. Тому цим словом у кондитерському мистецтві називають рідкий інгредієнт, яким покривають готову страву. Тобто, по-перше, це прикраса, якою декорують солодощі чи коктейль, а по-друге, це смаковий компонент. Найзручніша форма топінгу – це солодкий густий сироп, який має смакові якості певного продукту харчування (фруктів, ягід, відомого коктейлю чи десерту). Наприклад:

 • лайм,
 • вишня,
 • шоколад,
 • мохіто,
 • тірамісу,
 • піна-колада.

Окрім смаку, такі топінги додають задля зміни кольору десерту. Наприклад, збиті вершки до консистенції крему можуть набути смаку яблука чи горіхів та відповідного кольору. Також солодкий ароматизований сироп використовують під час приготування коктейлів та смузі. Наприклад, чудовою добавкою до молочного коктейлю буде топінг «Ваніль». Так само з кавою чи гарячим алкогольним коктейлем, які зазвичай подають з вершками. Їм пасуватиме за смаком ароматична добавка у вигляді сиропу «Карамель».

Окрім рідкого сиропу, у компанії «Тортіно» можна також замовити з доставкою концентроване пюре. Його теж використовують у кулінарії як додатковий інгредієнт до складу крему, зефіру чи мафінів. Через наш сайт або у магазині у вас є можливість купити пюре моносмак чи смакову комбінацію. Наприклад, є пюре «Манго», а є його варіант «Пабана» (банан, манго, лимон, маракуйя); є добавка-пюре «Чорна смородина» і версія багатокомпонентна «Ягоди» (чорна й червона смородина, малина, журавлина).

Як зберігати топінги?

Оскільки топінг є фінальною точкою смаку й вигляду готового десерту, то він має бути свіжим. Має зберігатися і смак, і консистенція, і колір. Тільки за цих умов десерти з кремом та інші солодкі страви зможуть отримати насправді прикрасу. Адже вершина солодощів має бути ідеальною. Щоб усі топінги, які є у вашій майстерні з приготування різних солодких страв, залишалися смачними, рекомендуємо уважно поставитись до правил їхнього зберігання

 • відкриту пляшку з топінгом зберігайте за кімнатної температури,
 • не допускайте потрапляння прямих сонячних променів,
 • не змішуйте залишки сиропів між собою.

Отже, зберігайте в сухому прохолодному місці подалі від осередків тепла (обігрівача чи печі), а також подалі від інших продуктів харчування із сильним ароматом. Найголовніше, дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо зберігання та використання топінгу, які зазначені на етикетці.

Переваги покупки топінгів

Аби осягнути всі переваги, які надає використання топінгу в кулінарії, слід хоча б раз ними скористатися. Наприклад, порція морозива буде мати більш апетитний вигляд, якщо кульки холодного десерту будуть вкриті солодкими струмочками сиропу. А мафін, вкритий кремом, буде ще більш естетичним, коли на ньому буде прикраса у вигляді солодких крапель. Окрім вигляду, усі тістечка й торти за наявності солодкого густого сиропу також змінюють смак. У нашому магазині топінги представлені у різній формі

 • скляна пляшка,
 • пластикова пляшка з кришкою,
 • пластикова пляшка з дозатором,
 • тетрапак.

Також у нас ви можете купити офлайн чи замовити поштовою доставкою концентровану плодово-ягідну пасту, яку зручно використовувати в кулінарії. Вона може бути добавкою до солодких соусів, крему для торта, солоних соусів на основі томатів та перцю.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter