Lutsk Food Fest розповів про кількість проданих квитків

30 Червня 2015
В Луцьку завершився гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest. Picnic».

28-29 червня у стінах замку Любарта зібралося майже 7 тисяч людей, розповідають організатори.

Упродовж двох днів понад два десятки закладів із Луцька та інших міст України частували відвідувачів різноманітними стравами та напоями. На фестивалі була представлена українська, болгарська, угорська, італійська, мексиканська кухні. Окрім того, гості зі Львова привезли на Волинь страви австрійської польової кухні.

Окрім закладів харчування, участь у фестивалі взяли кулінари-любителі. Для них організували спеціальну старт-ап зону.

Перший день запам’ятався благодійним аукціоном страв від відомих лучан, під час якого вдалося зібрати 3400 гривень, «Музичною кухнею» від ведучого Андрія Куликова, гуртів «Lori», «Фіолет» і «Асса», а також рекордною п’ятиметровою ковбасою від ТМ «Забіяка».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Food Fest у Луцьку - 5 цікавинок

Другий день фестивалю,окрім смачної їжі, потішив гостей dj-cетами, флеш-мобом від «Happy Fest Picnic», виступами брейкерів та запальними танцями.

Упродовж двох днів наймолодших учасників розважала агенція святкових подій «Фа-Фа». Для малят проводили конкурси, розіграші та майстер-класи.

Загалом за час фестивалю продали 5900 вхідних квитків. Однак, оскільки вхід для дітей був безкоштовний, а учасників дійства зібралося немало, організатори припускають, що «Lutsk Food Fest. Picnic» зібрав у замку Любарта до 7 тисяч людей.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter