Луцькі пекарі відкрили для волинян прибалтійський сезон

04 Березня 2016
Вперше на Західній Україні підприємство «Теремно Хліб» випустило білий заварний хліб із тмином за стародавньою литовською рецептурою.

[caption]
У Луцьку презентували хліб за стародавньою литовською рецептурою[/caption]

Начальник відділу маркетингу підприємства Олександра Борук розповіла, що таким чином «Теремно Хліб» зробив свій крок до Європи та «протягнув руку» Литві, яка завжди підтримувала нашу країну на цьому шляху.

«Нас завжди вражало, що люди, які приїжджають до Литви, привозять з собою в якості сувенірів не якість магнітики, а саме хліб. Це ж наскільки він має бути смачним, щоб везти його через кордон для частування своїх близьких та друзів», – розповіла Олександра.

[caption]
Начальник відділу маркетингу «Теремно Хліб» Олександра Борук розповіла, що новий хліб – крок підприємства до Європи[/caption]

Начальник відділу маркетингу також поділилась, що литовська кухня близька до української: ситна та домашня. Білий хліб з великою кількістю тмину якраз слугує для того, щоб жирну та калорійну їжу можна було легко переварити, а також, щоб не було важкості у шлунку.

«Ми дуже хвилювались, чи приймуть українці цей хліб, але два тижні перевірки показали, що він людям полюбився», – додала Олександра Борук.

Окрім того, що пекарський виріб є неймовірно смачним, він ще має одну колосальну перевагу над іншими хлібами: може зберігатися більше двох тижнів і не втрачати своїх смакових якостей.

Експерт з випікання Інна Іпатюк розповіла детальніше про те, як працівники «Теремно Хліб» розкривали секрет приготування балтійської випічки.

«На Західній Україні не було аналогів такого хліба. Тому ми крок за кроком розкривали його рецептуру, експериментували, щоб він вийшов саме такий, як у Литві, аж поки не добились результатів, якими були задоволені», – розповіла пекар.

[caption]
Експерт із випікання Інна Іпатюк розповіла, що такий хліб може зберігатися до двох тижнів [/caption]

Вона також поділилась, що цей хліб роблять цілковито з натуральних продуктів, без будь-яких розпушувачів чи подібних додатків. А от на не, щоб спекти одну таку хлібину потрібно ледь що не дванадцять годин.

«Але воно того варте, спробуйте і самі переконайтесь», – пообіцяла пекар.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter