Ікра равлика: лучан у мережі обурив вишуканий делікатес

15 Січня 2020

Текст: Олеся МАЛИШКО

Мало того, що равликів безбожно чавлять на дорогах. Тепер люди ще й пропонують їсти їх несформованих дитинчат.

У цьому переконані більшість коментаторів допису про незвичайний делікатес. Пропозицію скуштувати ікру равлика у фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» оприлюднила користувачка Інна Стельмащук.

Лучани почали активно коментувати допис. Писали різне: від крайнього здивування – до праведного гніву. Дехто з коментаторів писав обурення до обурення. Мовляв, місцеві дикуни не розбираються у вишуканій їжі, тому краще публікувати такі пропозиції у столичні спільноти – там точно гідно їх оцінять.

Ціна за 100 грам делікатесу також більше підходить для столичних гаманців. Дітки равлика обійдуться гурманам у 1300 гривень.

До слова, споживати кав'яр нещасних молюсків є одним із фуд-трендів, що набирає обертів.

Сирі яйця равликів мають гладеньку оболонку, і вони дуже крихкі. У процесі обробки їх пастеризують, а згодом консервують. Однак під час пастеризації яйця втрачають смак, тому згідно з іншим рецептом, їх спочатку замочують в розсолі, і вже після цього консервують.

Описи смакових властивостей ікри равликів різняться. Дехто порівнює її смак із запеченою спаржею або запеченими грибами. Відзначається «тонкість смаку» та наявність «деревних нот» з вираженим «землистим ароматом». Хтось каже, що ікра равликів смаком нагадує чорну ікру.

До столу равликову ікру іноді подають як закуску до ігристих вин, часом додають до супів. Можна також класти її на славнозвісні канапки.

(Поки наші журналісти писали цю новину, користувачка видалила допис зі спільноти під натиском равликозахисників).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «РАВЛИКИ – ВОЛИНСЬКА ЇЖА», – ВІДОМИЙ ШЕФ-КУХАР ЮРІЙ ХАЗІПОВ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Коментарі

Вегетаріанець

В тих м'ясоїдів завжди подвійні стандарти. Нехай підуть подивляться в очі тваринам (свиням, коровам, коням, птицям) яких вони їдять!

Вєган

А в тих вегетаріанців принципів не більше - як жерти молокопродукти і хлебтати молоко - подивились би в очі коровам попередньо!

А яка різниця

Трагедії з того, що рибну ікру їдять не роблять... чи вже роБлять?)

За справедливість

То дітей соняшника і гарбуза вже нікому не шкода, я так розумію?))

За справедливість

Дітей соняшника і гарбуза вже нікому не шкода, я так розумію?)))

Бретаріанець Вєгану

А в тих вєганів взагалі ніякої поваги до природи - листочки ростуть під сонцем, а вони їх хрум-хрум! Подивіться в пестики квітам!!!

Василь

Тобто яйця равлика ні! Не гуманно! А як щодо курячих яєць?!? Я вже мовчу про бичачі...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter