Які броварні пригощають гостей Фестивалю пива і м'яса у Луцьку

28 Липня 2019

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Текст: Марія ДАНИЛЬЧУК

Кажуть, пиво – це найкраще, що могла створити людина. Багато охочих випити келих смачного напою цілком згідні з такою думкою. Гості Фестивалю пива та м’яса мають нагоду продегустувати різні сорти пива.

У Луцькому замку свою продукцію представили чимало броварень, докладніше розповімо про «Крафтове пиво», «Волинського бровара», «Хмільного лева» і «Земан».

Бровари «Крафтового пива» виготовляють напої власноруч і добряче експерементують під час створення нового сорту. Пивовари цієї броварні – завжди у пошуках чогось нового, і їхнє пиво щоразу виходить з оригінальним смаком. На фестивалі ви можете придбати пиво трьох сортів: преміум, темне, медове, а також сидр – коштує він 25 гривень за 0,5 л.

Бровари української торгової марки «Волинський бровар» варять пиво з відбірної сировини на власному заводі з 2014 року. Традиційні методи пивоваріння допомагають втілити різноманіття смаків класичних стилів у справжньому крафтовому пиві.

«Волинський бровар» пропонує:

Світле нефільтроване пиво «FOREST IPA» – пиво з індійською історією має унікальний аромат, в якому поєднуються смаки хвої та екзотичних фруктів, а доповнюють його мікси американських хмелів. Густина пива – 15%, вміст спирту – 5,7%.

Світле нефільтроване «OATMEAL IPA AMERICAN АLE» – суміш вівсяного солоду та пластівців.
Якісна основа з міксів американського хмелю щедро наділяє напій приємною хвилею незвичайних смакових відчуттів. Густина пива – 15%, вміст спирту – 5,7%.

Темне нефільтроване «РORTER» – особливий сорт темного пива, в ароматі якого домінує солодова основа з нотками карамелі, кави та шоколаду, з легкою гірчинкою. Густина пива – 15,5%, вміст спирту – 5,8%.

Світле пшеничне спеціальне нефільтроване «WEIZEN». Німецький «WEIZEN» має яскравий аромат коріандру, прянощів і фруктів, які надають освіжаючий характер пиву. Мутність і дріжджовий осад є натуральною особливістю продукту. Густина пива – 12%, вміст спирту – 4,9%.

Світле нефільтроване «VERMONT IPA AMERICAN АLE» – інтенсивно фруктовий, з характерною для свого сорту мутністю. Густина пива – 15%, вміст спирту – 5,9%.

«Хмільний лев» – марка пива, яке ви не знайдете у магазинах. Воно славиться своєю ніжністю і розмаїттям смаків. У первинному складі пива міститься понад 50% пшеничного солоду, саме він надає напою світло-жовтого кольору. Пиво нефільтроване. Містить у собі не менше 4.7% спирту і має 12% густоти.

«Земан» – ще одна броварня, яка пригощає пивом гостей фесту. Правду кажучи, відвідувачі обирають напої цієї марки найчастіше. З пивом «Земан» лучани добре знайомі, адже воно досить популярне і його легко знайти у будь-якому магазині. На фестивалі презентували нові сорти пива: «Жигулівське», «Традиційне», «Пшеничне» і «Преміум».


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter