Успішно!

Айс крім флоат: рецепт освіжаючого напою, який здивує ваших друзів. ФОТО

Айс крім флоат – це класичний холодний напій, вигаданий в Сполучених Штатах.

Фото та текст: Роман РОМАНІЧ

В спекотні літні дні тільки й хочеться, що охолодитись в будь-який можливий спосіб. Айс крім флоат – це класичний холодний напій, вигаданий в Сполучених Штатах. Цей простий рецепт потребує тільки двох інгредієнтів, але гарантовано приємно здивує ваших друзів і допоможе витримати навіть найгарячіший день!

За легендою, в 1874 році, особливо спекотного дня, у продавця солодкої газованки з Філадельфії скінчився весь лід. Розчарований чоловік вирішив додати ванільне морозиво, що продавалося в сусідньому кіоску, щоб охолодити свою газованку. Новий напій швидко став популярним. Американці так полюбили морозиво з содовою, що навіть на могилі винахідника напою було вигравійовано напис «Роберт М Грін, винахідник Айс Крім Флоату.»


 

Щоб приготувати холодний напій вдома, потрібно лише налити в охолоджену склянку будь-якої солодкої газованої води (наприклад, коли) додати кульку-другу морозива. Хімічна реакція між морозивом і колою допоможе утворитися смачній, вершковій піні. Все, айс клім флоат – готовий! За бажання, напій можна прикрасити збитими вершками або сиропом, або пити одразу після приготування через соломинку. Смачного! ;)


 

Додати новий коментар