Зелене волосся: у луцькій перукарні вибухнув скандал. ФОТО

22 Січня 2019

Лучанка з ніком Lana Onichenko опублікувала в Фейсбук історію свого невдалого походу до салону «Шарм», що на проспекті Перемоги. Дівчина-блондинка обговорила з майстром ідею, показала приклад балаяжу, який був їй до вподоби.


Проте, фарбування зовсім не вдалося, у клієнтки на волоссі проявився зелений колір, а майстриня виправити ситуацію не змогла, тож з клієнтки не взяли грошей та запропонували походити кілька днів у шапці, а згодом повернутися, щоб виправити ситуацію. До того ж, як написала Олена, їй сказали, що волосся – не зуби, відросте.

Ми зателефонували до власника салону «Шарм». Ігор Григорович сказав, що питання вирішене, проте відмовився пояснювати, яким чином.


Натомість Олена розповіла «Таблоїду Волині», що у салоні їй запропонували відновлення та фарбування, проте Олена майстрам «Шарму» більше не довіряє. Відшкодовувати витрати на лікування волосся в інших фахівців власник «Шарму» відмовився. В коментарі Олена також розповіла, що перед фарбуванням її не питали, чим раніше дівчина фарбувала волосся.


Олена роздумує над позовом до суду, адже має докази того, що перебувала в цьому салоні, а також свідку(її сестру), яка прийшла глянути, що сталося – замість блонду перша спроба пофарбувати волосся закінчилася вираженим зеленим кольором.

До того ж, Олена пережила справжній стрес, не могла спати вночі через зіпсоване волосся. Тепер, як запевняє потерпіла, їй необхідні візити до психолога.


Також «Таблоїд Волині» запитав у незалежної експертки, перукарки-колористки, Галини Марушко, як діяти у подібних ситуаціях і майстрам, і клієнтам.

«Якщо волосся позеленіло, то це провина майстра. Необхідно провести детальну діагностику волосини, дізнатися, якими фарбами, тоніками, окисниками користувався клієнт або клієнтка раніше. Аж до трирічної давності. Вже тоді можна створювати формулу фарбування. Варто навіть дізнатися, коли у жінки місячні та овуляція, адже гормональні зміни теж впливають на фарбування.

Справді, іноді клієнти можуть просто забути, чи використовували ті чи ті засоби для волосся, навіть місяць тому. Тоді й на клієнта лягає провина за невдалий результат. В мене теж бували випадки, коли на волоссі проявлявся зелений колір. Хороший майстер виправляє таку ситуацію надзвичайно швидко – нейтралізовує небажаний зеленуватий червоним пігментом, робить блонд-миття, тощо.

Не можна забувати, що майстер і клієнт повинні все обговорити, співпрацювати, щоб справді досягти бажаного результату», – розповіла пані Галина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРИСТ ПРОКОМЕНТУВАВ СИТУАЦІЮ ІЗ НЕВДАЛИМ ФАРБУВАННЯМ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter