Успішно!

Зелене волосся: у луцькій перукарні вибухнув скандал. ФОТО

Як написала Світлана, їй сказали, що волосся – не зуби, відросте.

Лучанка з ніком Lana Onichenko опублікувала в Фейсбук історію свого невдалого походу до салону «Шарм», що на проспекті Перемоги. Дівчина-блондинка обговорила з майстром ідею, показала приклад балаяжу, який був їй до вподоби.

Очікуваний результат
Очікуваний результат

 

Проте, фарбування зовсім не вдалося, у клієнтки на волоссі проявився зелений колір, а майстриня виправити ситуацію не змогла, тож з клієнтки не взяли грошей та запропонували походити кілька днів у шапці, а згодом повернутися, щоб виправити ситуацію. До того ж, як написала Олена, їй сказали, що волосся – не зуби, відросте.

1
Пост у Фейсбуці
Пост у Фейсбуці

Ми зателефонували до власника салону «Шарм». Ігор Григорович сказав, що питання вирішене, проте відмовився пояснювати, яким чином.

Перукарня
Перукарня

 

Натомість Олена розповіла «Таблоїду Волині», що у салоні їй запропонували відновлення та фарбування, проте Олена майстрам «Шарму» більше не довіряє. Відшкодовувати витрати на лікування волосся в інших фахівців власник «Шарму» відмовився. В коментарі Олена також розповіла, що перед фарбуванням її не питали, чим раніше дівчина фарбувала волосся.

Фото до фарбування
Фото до фарбування

 

Олена роздумує над позовом до суду, адже має докази того, що перебувала в цьому салоні, а також свідку(її сестру), яка прийшла глянути, що сталося – замість блонду перша спроба пофарбувати волосся закінчилася вираженим зеленим кольором.

До того ж, Олена пережила справжній стрес, не могла спати вночі через зіпсоване волосся. Тепер, як запевняє потерпіла, їй необхідні візити до психолога. 

3
Зіпсоване волосся
Зіпсоване волосся

 

Також «Таблоїд Волині» запитав у незалежної експертки, перукарки-колористки, Галини Марушко, як діяти у подібних ситуаціях і майстрам, і клієнтам.

«Якщо волосся позеленіло, то це провина майстра. Необхідно провести детальну діагностику волосини, дізнатися, якими фарбами, тоніками, окисниками користувався клієнт або клієнтка раніше. Аж до трирічної давності. Вже тоді можна створювати формулу фарбування. Варто навіть дізнатися, коли у жінки місячні та овуляція, адже гормональні зміни теж впливають на фарбування.

Справді, іноді клієнти можуть просто забути, чи використовували ті чи ті засоби для волосся, навіть місяць тому. Тоді й на клієнта лягає провина за невдалий результат. В мене теж бували випадки, коли на волоссі проявлявся зелений колір. Хороший майстер виправляє таку ситуацію надзвичайно швидко – нейтралізовує небажаний зеленуватий червоним пігментом, робить блонд-миття, тощо.

Не можна забувати, що майстер і клієнт повинні все обговорити, співпрацювати, щоб справді досягти бажаного результату», – розповіла пані Галина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРИСТ ПРОКОМЕНТУВАВ СИТУАЦІЮ ІЗ НЕВДАЛИМ ФАРБУВАННЯМ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

 

Коментарі

Бука:

В перукарню треба йти з аналізами. Діло за малим - навчити перукарів розбиратися в результатах аналізів. Хахаха!!!!!!!!!!!

22 Січня 2019, 20:04

Клієнт:

Яка перукарня, такий і результат

22 Січня 2019, 23:46

salon:

фарбувалася 18???? а опубліковала на фейсбуці 20!

23 Січня 2019, 02:07

Оля:

Зараз кожен другий «майстер» хоче фарбувати складними техніками, а вчитися ніхто не хоче. Тому практикують на клієнтах. Результат жахливий! Салон повинен оплатити матеріально шкоду яку завдав!!!

23 Січня 2019, 14:05

Марьяна:

Таке муже бути в будьякій перукарні, є важкі клієнти з фарбовано-перефарбаваним-обезбарвленим волоссям , ясне діло що рано чи пізно клієнт стане з зеленим або перепаленим волоссям, співчуваю тому перукарю. Я давно лишила в минулому експерименти: стрижусь раз у рік, не фарбую, купую дуже якісну косметику, нешкодую грошей, і виглядаю супер - з довгим, густим і натуральним волоссям. Мені шкода дівчини яка лишилась з зеленими хлистиками, замість омріяної шевелюри, але це шанс зупитинитись. Потратьте ці гроші і час на гарне харчування та догляд. Найкрасивіше - здорове волосся! А якщо у вас рідкі, посічені ковтунці то ніяка техніка колорування їх не врятує

23 Січня 2019, 18:07

Наталі:

Горе пеукарка.<br/>А Олені співчуваю , довірилась майстру а тут таке...

03 Січня 2020, 17:34

Додати новий коментар