Юрист прокоментував ситуацію із невдалим фарбуванням

23 Січня 2019

Раніше ми повідомляли про конфлікт лучанки з місцевим салоном. Lana Onichenko (нік клієнтки у соцмережі) опублікувала в Фейсбук історію свого невдалого походу до салону «Шарм», що на проспекті Перемоги. Дівчина-блондинка обговорила з майстром ідею, показала приклад балаяжу, який був їй до вподоби, але фарбування зовсім не вдалося у клієнтки на волоссі проявився зелений колір

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕЛЕНЕ ВОЛОССЯ: У ЛУЦЬКІЙ ПЕРУКАРНІ ВИБУХНУВ СКАНДАЛ. ФОТО

Салон «Шарм» запропонував безкоштовне фарбування, але жінка більше не довіряє тамтешнім майстрам. До того ж, їй необхідне дороговартісне відновлення волосся.

Юрист нашого видання Віталій розповів, як діяти в подібній ситуації.

«Найперше, потерпілій варто визначитися з її вимогами. Якщо вона бажає отримати таку ж послугу, але якісно, то можна цього досягти. Варто залучитися підтримкою Спілки захисту прав споживачів та юристів, адже самотужки таку справу виграти буде важко. Державний орган забезпечить потерпілу підтримкою, надасть документи та порадить, як зібрати докази та зверне увагу на діяльність салону.

Однак, не варто марити мільйонним відшкодуванням моральної шкоди, адже в Україні таке практикується вкрай рідко», – пояснює фахівець.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter