«Забрати, бл*дь, звання»: Анастасія Приходько про скандальний виступ повалій у москві

11 Травня 2022

Українська співачка Анастасія Приходько гнівно відреагувала на те, як співачка таїсія повалій виступає в рф у той час, коли росіяни вбивають українців, пише ТСН.

Приходько вважає, що Повалій варто негайно позбавити звання «Народної артистки України», адже вона не гідна його мати. Ба більше, українська співачка цього добивається вже вісім років.

«Я не зламалася за 8 років боротьби тут проти цієї нечесті. Боролося проти українських зрадників, коли майже не відчувала підтримки, боролося проти русні та їхніх нападків з усіх сторін! І про цю гниль казала вісім років – забрати, бл*дь, звання, забрати право виступати на території України!», – висловилася виконавиця на своїй фейсбук-сторінці.

Також Приходько вважає, що варто негайно позбавити усіх звань й інших українських знаменитостей, які поводяться так, ніби війни в Україні немає, а Росія не вбиває мирних мешканців.

«Під час війни співати в Кремлі українських пісень в той час, коли гинуть українці, це вже за межею добра та зла… Від Тодоренко до Повалій, від Лободи до Йолки, і так далі – лишити всіх звань та заборонити виступи у публічних просторах! Назавжди», – підсумувала артистка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter