«Рідкісне гі*но»: Анастасія Приходько розкритикувала Потапа

30 Червня 2022

Між відомою українською виконавицею Анастасією Приходько та продюсером і репером Потапом назрів скандал.

Співачка опублікувала у своєму фейсбуці допис, де йшлося про те, що Потап і Настя відмовилися від виступів у Росії. Приходько доволі емоційно прокоментувала публікацію, зазначивши, що Потап – «рідкісне г*вно», пише ТСН.

«Рідкісне г*вно, а не людина. Г*вно і крапка», – написала Настя.

У коментарях під дописом шанувальники були шоковані, чому ж Приходько такої думки про Потапа. Настя пояснила свою позицію.

Співачка написала, що репер критикував її за патріотизм. За її словами, Потап налаштовував колег проти неї та негарно висловлювався про її дії проти РФ.

«Він як людина повне г*вно! Зараз він говорить моїми словами 2014 року, а коли ми з ним перетнулися у Палаці України, він мене образив… За що був посланий на х*й… Тоді він бігав і налаштовував усіх проти мене і дуже негарно відгукувався у колах, за мої дії проти Росії, і я про це знаю…», – заявила Приходько.

Разом з тим, вона зазначила, що зараз не вірить його словам, адже вважає його лицеміром.

«А зараз намагаєшся бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани! Г*вно? Г*вно… Мені бридко читати ці висери лицемірної людини! Я йому не вірю і пробачати за жалюгідні букви не буду!», – додала Приходько.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter