Успішно!

За виборчий округ Єремеєва боротиметься його син?

У засобах масової інформації з'явилась інформація про те, що син Ігоря Єремеєва збирається балотуватись до Верховної ради на виборчому окрузі батька.

Про це повідомляє depo.ua  за інформацією від політтехнологів, що братимуть участь в цих виборах.

За інформацією джерела, від УКРОПу на цьому округі планує балотуватись чинний голова Волинської облради Ігор Палиця. Водночас його потенційним конкурентом називають сина Ігоря Єремєєва Романа.

Читати також: СОЦФЕЙС: РОМАН ЄРЕМЕЄВ - ВИШУКАНО І СКРОМНО

«Хоча Ігор Палиця показав хороший результат на Волині для УКРОПу, але у разі висунення сина Єрмеєва, його шанси отримати депутатський мандат значно погіршуються, оскільки покійний Єремеєв протягом багатьох років підкормлював округ», – зазначило джерело.

Однак, за Конституцією України Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років. А як відомо Роман Єремеєв у 2013 році тільки закінчив Bellerbys College Oxford, тому, ймовірно, останні пять років в Україні не проживав. 

Нагадаємо, що вибори на 23-му окрузі досі не оголошені ЦВК. Центрвиборчком пояснює, що для ухвалення такого рішення необхідно отримати спочатку довідку про смерть Ігоря Єремеєва, яку родина загиблого поки не надає. 

Читати також: ЄРЕМЕЄВ ЗАГИНУВ НА ПОВНОМУ СКАКУ, – ОЧЕВИДЕЦЬ ТРАГЕДІЇ БОГДАН КОЛІСНИК