Успішно!

Пояснював мету дзвінка телепатичними здібностями: волинянина, який «замінував» Верховну Раду, лікуватимуть у психлікарні

Волинянина, уродженця Ковеля, який повідомив правоохоронців про замінування Верховної Ради України, примусово лікуватимуть у психіатричній лікарні

Волинянина, уродженця Ковеля, який повідомив правоохоронців про замінування Верховної Ради України, примусово лікуватимуть у психіатричній лікарні.

Про це стало відомо з ухвали Ковельського міськрайонного суду, – пише ВолиньUA.

3 серпня минулого року, перебуваючи на Привокзальній площі у Ковелі, волинянин Віктор М. зателефонував на «102» та повідомив про замінування Верховної Ради України, хоча насправді жодної підготовки до вибуху не було.

Дії телефонного терориста кваліфікували за ч.2 ст.259 КК України. Прокурор клопотала про те, щоб застосувати до підозрюваного примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом.

Сам же чоловік у суді пояснив, що повідомив працівників поліції про замінування ВР України, бо бажав привернути до себе увагу. Але щодо клопотання прокурора висловити думку не зміг. Мати обвинуваченого не заперечувала проти клопотання прокурора, адже бажала, щоб сина пролікували.

Начальник Ковельського РУП та керівник відділу РУП кожен зокрема розповіли у суді, що обвинувачений пояснював мету дзвінка своїми телепатичними здібностями та бажанням зустрітися з президентом і його дружиною.

Тому суд таки задовольнив клопотання сторони обвинувачення, застосувавши до телефонного терориста примусову госпіталізацію до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом.

Додати новий коментар