Впертість, брехня і «чупа-чупси»: на Волині скандал у магазині завершився арештом 

06 Липня 2022

Чоловік сяде за ґрати через те, що виніс з магазину підставку з «чупа-чупсами».

Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області, пише ІА «Конкурент».

Як вбачається із вироку, до відповідальності притягнули уродженця села Козачі Лагери, що на Херсонщині, за злочин, який він скоїв у магазині «Козацькі забави» у Ратному.

Подія трапилася 18 листопада 2018 року.

Чоловік виніс із магазину 53 льодяники разом з підставкою, завдавши збитків на 215,44 гривні.

У суді він своєї провини не визнав, пояснивши, що у той день посварився з продавчинею, яка, за його словами, грубо його обслуговувала. Він придбав пиво, «Тік Так» та «чупа-чупси». Однак, скільки саме «чупа-чупсів» просив у продавчині – не пам'ятає, тож вирішив забрати усі разом із підставкою продавчині «на зло». Також намагався переконати суд, що не чув, що продавчиня вимагала у нього розрахуватися за «чупа-чупси».

Майже відразу його затримала поліція, однак, після кількох годин перебування у відділку його відпустили і він прийшов до магазину вибачатися. Тоді, за словами обвинуваченого, про викрадені цукерки не йшлося.

Продавчиня ж пояснила, що конфлікт виник через те, що покупця обурила вартість пива та драже. Тому він взяв з прилавка підставку з «чупа-чупсами» і виніс її з магазину, сказавши, що «так буде чесно». Жінка викликала спочатку охорону, а коли та не приїхала – поліцію. Повідомила, що чоловік вкрав 300 цукерок, та пізніше виявилося, що їх було 53.

Власниця магазину у суді повідомила, що через тиждень після події у магазині провели ревізію, яка виявила недостачу 500 гривень.

Свідки, які були у час вчинення злочину у магазині, підтвердили, що обвинувачений дійсно відкрито виніс підставку із цукерками, не дивлячись на зауваження продавчині.

Дослідивши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним у скоєні грабежу та призначив покарання у вигляді одного місяця арешту.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter