Волинська спортсменка опинилась в епіцентрі олімпійського скандалу

23 Серпня 2016
Федерація каное України поширила у Facebook допис від українського спортивного журналіста Олександра Гливинський про причини невдачі українських спортсменів, зокрема байдарочниць, у цьогорічній Олімпіаді.

Не останньою причиною цього стала участь у команді волинянки Марії Повх. Мовляв, її замість загрібної Марії Кічасової, з якою спортсменки виступали успішно, нав’язали команді. Марія ж з дівчатами навіть не тренувалася.

«Вони розповіли все! Анастасія Тодорова, Інна Гріщун та Світлана Ахадова розповіли, якими методами Міністерство формувало екіпаж байдарки-четвірки», – йдеться на сторінці Федерації.

«Нещодавня історія українських байдарочниць мене шокувала і обурила. Я вирішив взяти інтерв'ю у нашої жіночої четвірки для того, щоби підтримати їх. Адже після четвертого місця у двійці, було зрозуміло, що дівчатам дуже боляче, що вони двічі поспіль зупинилися за крок від медалей. Але дівчата, прийшовши на інтерв'ю втрьох, відкрили шокуючі факти, – пише журналіст. –

От Вам одна із відповідей, чому в України кожної Олімпіади все менше медалей. Дівчата-байдарочниці зі збірної України Світлана Ахадова, Інна Гріщун та Анастасія Тодорова розповіли, як в олімпійський рік звільнили тренера їхньої четвірки Олексія Семикіна, а замість загрібної Марії Кічасової, з якою вони виступали успішно, поставили загрібну Марію Повх, котра з ними взагалі не тренувалася!

Дівчат відправили на передолімпійський збір до Португалії без тренера і залишили їх тренуватися на їхній власний розсуд. Насправді, вони тренувалися, перебуваючи на телефонному зв'язку зі своїм тренером. При цьому призначена міністерством загрібна проводила тренування окремо.

Всі спроби дівчат пояснити у Міністерстві спорту, що саме з їхньої загрібною вони показують вищі результати і що саме з нею вони відчувають себе командою, наштовхувалися на слова: «Хто ви такі? Збірну формує міністерство, будете багато говорити, не поїдете на Олімпіаду!». Дівчатам погрожували, що «припишуть» їм допінг, якщо не вгамуються. В результаті тренер і загрібна Кічасова так і залишилися в Україні, не поїхавши на Олімпіаду.

А загрібну Марію Повх поставили у склад лише заради того, щоби вона стала учасницею Ігор! А результат – два четвертих місця – у четвірці на 500 метрів (Ахадова, Гріщун, Тодорова, Повх) та двійці на 500 метрів (Гріщун, Тодорова). Дівчата самі розповідають про весь чиновницький «бєспрєдєл», який призвів до такого результату. З усього видно, що чиновникам спорту не потрібні медалі, їм потрібні гроші. То чого мають вони надалі вести наш спорт у блуд?»

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter