Відомий телеведучий у США неочікувано провів захід російською мовою

08 Листопада 2023

Український телеведучий Анатолій Анатоліч провів благодійний захід у США російською мовою. Відео, як шоумен спілкується з гостями події російською, активно поширилося в Мережі.

Анатоліч прокоментував скандальний ролик. За словами ведучого, він вів Big Money Forum, де говорив трьома мовами: українською, російською та англійською. За його словами, це було прохання організаторів, адже гості заходу були з різних країн, пише ТСН.

«Це відео записано на Big Money Forum у США, де я був ведучим чотирьох заходів у чотирьох штатах. Івент був на сто відсотків благодійним, всі кошти йшли в UNITED24. Я вів українською, англійською і деякі речі, на прохання організаторів дублював російською, бо в залі були казахи, молдовани, латиші та естонці. І навіть білоруси, і, можливо, колишні росіяни, нині американці», – сказав Анатоліч у коментарі «МУЗВАРу».

Ведучий наголосив, що захід був повністю благодійним, а всі кошти будуть переказані урядовій платформі UNITED24. Також шоумен додав, що всі присутні на Big Money Forum підтримували Україну у війні з росією, адже їх одразу попередили, що кошти з їхніх квитків підуть на допомогу ЗСУ.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter