В Одесі оральний секс посеред пляжу завершився врученням повісток. ВІДЕО 18+

12 Червня 2022

В одному з закладів відпочинку на пляжі в Одесі чоловік та жінка посеред білого дня зайнялися оральним сексом. Невдовзі їм вручили повістки до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, пише УНІАН.

Днями у мережу потрапило відео, зняте в закладі PUBLIC beach & club, розташованому на одеському узбережжі. На відео можна побачити жінку та чоловіка, що займаються оральним сексом. При цьому чоловік курить кальян, а жінка стоїть перед ним на колінах.

На інцидент відреагувала місцева влада. За словами Братчука, героям відео вручили повістки, тож «учасники непристойного дійства в одному з закладів відпочинку Одеси готуються пройти медичну комісію».

«Вона визначить не лише стан їхнього здоров'я після відповідних спільних процедур. Огляд лікарів відбудеться у зв'язку з отриманням цими горе-відпочивальниками повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Гормональний всплеск у подальшому вони зможуть привести до нормального балансу під час бойових дій», – написав він.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter